Ashley a Mary-Kate Olsen uvedly novou linii šperků

/ Redakce

Nejznámější dvojčata na světě, jež se aktivně pohybují několik let v oblasti módy, přicházejí s vlastní linií šperků, která vás nadchne nejen pro svůj minimalismus ale také cenovou dostupnost.

Není to tak dávno, co se slavná blonďatá dvojice pustila do navrhování moderních kousků oblečení a vytvoření vlastní značky The Row, kterou si oblíbily mladé ženy po celém světě.

Nyní se ovšem rozhodly zapojit i do světa šperků a vytvořily svoji vlastní linii pro startupový web StyleMint, jež v roce 2011 pomáhaly zakládat.

item0.rendition.slideshowVertical.mary-kate-ashley-olsen-stylemint-lead

Kolekci nazvanou AMKxSM tvoří neobyčejné minimalistické náhrdelníky, náramky či prsteny, ale na své si přijdou i všichni, kteří podlehli kouzlu tzv. ear cuffs, jež zdobí ušní boltce. Kolekce je navíc doplněna o jednoduchá malá psaníčka ve stříbrném a modrém provedení.

102914-mka-stylemint-embed1-480

„Zaměřily jsme se na minimalistický design, který můžete mixovat s ostatními kousky, ale navíc bude tak silný a nápadný, že lze jednotlivé kousky nosit jen tak samotné,“ prozradila Mary-Kate.

Velkou výhodou je také příznivá cena jednotlivých šperků, která nepřekračuje hranici čtyřiceti amerických dolarů. Na webu StyleMint je dostupná již od 1. listopadu.

Foto: Facebook