Australský talent Kym Ellery

/ Redakce

Kym Ellery je mladinkou návrhářskou hvězdou, která se díky svému talentu a tvrdé práci nebála opustit rodnou Austrálii a vydala se vstříc svému největšímu snu.

Kym se narodila v australském městě Perth, do rodiny plné kreativity a nepřeberného množství nápadů. Již od mala byla totiž obklopena uměním své novozélandské maminky, která se živila tvorbou různých typů potisků, textilií a keramiky.

Poté co vystudovala módní návrhářství a tvorbu, se nebála vzít osud do svých rukou a odstěhovala se do britské metropole, kde začala navštěvovat prestižní univerzitu Central Saint Martins. Během studií ovšem Kym rozhodně nezahálela. Ovšem namísto toho, aby se vrhla na budování vlastní značky či sbírala více zkušeností v módním průmyslu, stala se součástí kreativního týmu v australském časopisu Russh, ve kterém vydržela dlouhé čtyři roky.

Psal se rok 2007 a v Sydney byla uvedena na trh její vlastní, na první pohled velice dobře rozpoznatelná, značka Ellery. Obrovský talent, nadšení a chuť do tvrdé práce přinesly velice brzy své ovoce a Kym se zanedlouho dostala do širokého povědomí všech módních expertů. A nejen to, začaly si jí všímat také nejprestižnější módní časopisy – australský Vogue, Harper´s Bazaar či Madison. Spolupracovala na kolekci brýlí se značkou Gray, v dubnu 2010 se aktivně podílela na zimní kolekci Sportsgirl, stejně tak i na přípravách australského týdne módy.

Dnes její modely obléká Dita von Teese, Nicole Richie, Georgia Jagger či nádherná herečka Eva Mendes. Ve vlastním pop-up store v centru Paříže v minulých dnech předvedla svoji novou kolekci podzim/zima 2013-14. Ta se nese v duchu bílých a černých barev s náznakem zlatého opojení, šatů tulipánového střihu, vypasovaných košil a nepřebernou dávkou transparentních materiálů.


Foto: Facebook.com