Barbie Birkin: Nová hvězda Instagramu

/ Redakce

Jmenuje se po své oblíbené herečce a na Instagramu okouzluje originálními modely pózujíc vedle Kim Kardashian nebo Jessicy Alby. Barbie Birkin strhla celý virtuální svět.

Na jednu stranu je to skvělá zábava, na druhou příležitost, jak si satiricky povzdechnout nad povrchním pozlátkem módního světa. Barbie Bardot stvořila anonymní postava, která se však pohybuje velmi blízko herečkám i modelkám.

A jak jinak se projevit obrazem i textem než na Instagramu, kde už existuje pomalu tolik “falešných” postav od psů po Lego panáčky, jako je obyvatel Číny. Tak může Barbie Bardot, která cestuje po všemožných destinací od Paříže po Malajsii, přidávat jednu fotku a “hluboký” komentář za druhým.

Stvořitel Barbie Birkin dal nedávno rozhovor magazínu The Cut amerických New York Times. Víme tak, že si panenka “prožila už mnoho” a nikdy neprozradí svůj věk. Nikdo neví, odkud pochází, víme ale, že byla modelka a párkrát si v něčem zahrála. No a nakonec jsme se dozvěděli i to, že skvostné outfity dostává, pouze pár z nich pochází z Ebay.

Máte Instagram? Sledujte také Barbie Birkin!

 

Foto: Instagram Barbie Birkin