Barevné kontrasty letošního podzimu

/ Redakce

Nepatrně ale přece..podzim už je blízko. Co si pro nás připravily kosmetické značky na podzim? Některé z nich už poodhalily své novinky.

U Yves Saint Laurent Beauté to bude jízda. Nová kolekce líčení pro letošní podzim Cuirs Fetiches je rebelská a stylová. Kůže, která je esencí domu Yves Saint Laurent, a která vytváří úžasný efekt „kůže na kůži“, je nesmírně smyslná a vysoce návyková. Lloyd Simmonds čerpal ze své fascinace kůží, od té nejušlechtilejší až po tu nejrebelštější, a vytvořil elektrizující kolekci make-upu. „Neuvěřitelná hloubka barvy a textury tohoto ušlechtilého materiálu mě doslova fascinuje. Zejména pak různé druhy textur: Ošoupaná, lesklá, hrubá, kouřová… Chtěl jsem prozkoumat všechny podoby kůže v rámci jediné kolekce, která by se výborně hodila pro letošní podzimní kolekci.“ říká ke kolekce Lloyd Simmonds, kreativní ředitel oddělení make-upu.

V kolekci Cuirs Fetiches najdete palety očních stínů Couture Palette Collector Fétiche, v kazetě s motivem neleštěné kůže a legendárním logem Yves Saint Laurent. Řasenka Mascara Volume Effet Faux Cils Baby Doll Ultra Black přichází v hlubším odstínu černé.

„Tato nová řasenka je ultra ultra ultra černá. Její průsvitná báze je doslova nabitá pigmenty, které řasám přinášejí hutný a stálý efekt.“ doplňuje Lloyd Simmonds. Kolekci pak doplňují rtěnky Rouge Pur Couture The MatsRouge Pur Couture Vernis à Lèvres. Tváří kolekce Cuirs Fetiches od Yves Saint Laurent je opět modelka Cara Delevingne.

 

CHANEL představuje podzimní kolekci líčení États Poétiques. Letos je inspirovaná romantikou a poezií, jejímž uměním byla Gabrielle Chanel fascinovaná. Pro tuto kolekci CHANEL Makeup Studio čerpalo inspiraci z barev prosycených poetickou jemností – růžová – interpretovaná v celé řadě odstínů. Intenzivní a přesto jemná paleta barev.

Chanel États Poétiques

Pozornost se upíná především na oči. Hlavními produkty kolekce jsou oční stíny OMBRE ESSENTIELLE v několika odstínech a zcela nové linky na oči ÉCRITURE DE CHANEL v klasických a intenzivních odstínech černé a hnědé. Díky novému aplikátoru je aplikace linek velmi snadná. V několika odstínech přicházejí také rtěnky Rouge Coco Shine. Tváří kolekce États Poétiques se stala modelka Vanessa Axente. Kolekci seženete v parfumeriích Sephora.

 

I samotná Sephora už má jasno. Limitovaná kolekce pro podzim 2014 nese název Grey Obsession. Šedá barva se tak stává královnou celé kolekce i módní barvou, která zastíní všechny ostatní. Sephora připravila šedou barvu v 7 barevných odstínech, od temně uhlové, perlově šedé přes stříbřitě šedou až po klasickou šeď. Paletky stínů a líčení pak zdobí jemný krajkový efekt. Colorful eyeshadows & Customized palette jsou šedé oční stíny, lesklé, s krémovou strukturou či se třpytkami, existují v 7 intenzivních barevných odstínech. Nejvíce kultovní řasenka značky Sephora Outrageous volume mascara obsessive grey zaručuje nebývalý objem řas. Kolekci pak doplňuje slavná rtěnka Sephora Rouge The Red, která se představuje v novém šedivém balení, laky na nehty Color Hit a sada 3 štětců.

Ať se tedy vydáte rebelskou cestou YSL nebo se naladíte na jemnou romantiku Chanel, užijte si to a hrajte si. Podzim je pro to jako stvořený.

Foto: Archiv značek