Barevný podzim právě začal

/ Redakce

Máme za sebou měsíc plný módních týdnů a to nejen v zahraničí, ale i u nás. Naše redakce si poprvé vyzkoušela práci v „terénu“ i s fotobankami. Snažili jsme se pro vás zachytit co nejvíce momentů, které v nás něco zanechaly. Snažili jsme se projít mnoho a mnoho fotografií ze zahraničí a vybrat pro vás to nejlepší.

Byl to skutečně náročný měsíc, který nás nadchl i zmohl zároveň. Nicméně, není čas na lenošení. Stále je ještě před námi jedna velká a významná událost pro český design a to Designblok, na který se rovněž moc těšíme. Právě končí týden módy v Paříži a i ten chceme zrekapitulovat. Takže i začátek tohoto měsíce bude ve znamení jarních kolekcí a českých návrhářů, kteří chtějí rovněž ukázat, že těm světovým se mohou rovnat.

I v říjnu chceme dostát svého slova, že náš magazín chce podporovat české talenty designu a návrhářství. Hned první říjnový den vám Bára Bezděková přináší rozhovor s talentovanou módní návrhářkou Petrou Pitelkovou. Její modely nadchly naši redaktorku a bloggerku Bardotku natolik, že ihned na první den Prague Fashion Weekendu si oblékla šaty této návrhářky a sklidila úspěch i u jiných fotografů a novinářů, kteří se jí ptali, „kdo vás oblékl?“ Já zůstala jako vždy věrná Taťáně Kováříkové a jejímu nadčasovému kostýmu. Nicméně ani já neodolala bundičce, kterou jsem objevila v pop-up shopu na VŠUP, který se konal v rámci Dreft Fashion Weeku. I během této události jsme narazili na několik unikátních kousků a oslovili jejich tvůrce, většinou studenty VŠUP a věříme, že i je vám budeme moci během tohoto měsíce představit.

Náš tým módních fanatiček se tento měsíc rozšíří o dalšího člena, Moniku Kolářovou. Moniku nejvíce zajímá bloggerské prostředí a velice dobře se v něm orientuje. A všichni víme, že bloggerky zaujímají dnes první řady na módních týdnech, hned vedle slavné Anny Wintour. I u nás jim chceme dát prostor, protože dobře víme, že právě to vás hodně zajímá.

I říjen chceme, aby byl na našich stránkách stejně pestrý, jako je říjen v tuto roční dobu.

Michaela Hošková, šéfredaktorka

 

Foto: Kamila Písaříková

0 Comments

Leave a Comment