Beach styling: Čím doplnit stylové plavky?

/ Lenka Komrsková

Jak vytvořit outfit, když nemáte skoro nic na sobě? Odpověď je jednoduchá – nezapomenout na doplňky! Jak jednoduše pozvednout plavky svých snů?

Doplňky jsou tou jednodušší částí, sehnat skvěle padnoucí plavky už ale bývá větší problém. Ten však snadno vyřeší butik La Marque, který najdete u Obecního domu na adrese U Prašné brány 2 nebo na Bělehradské 79. Během nezapomenutelného nákupu si skvěle odpočinete a hlavně odejdete s kouskem, jenž vám zaručeně padne. A jak z něj vytvořit outfit?

Plážové šperky

Že se šperky na pláž nehodí? Naopak, zářivé doplňky beach outfit perfektně pozvednou! Samozřejmě je lepší vsadit na zlaté či stříbrné kousky, nebojte se však ani oversize náušnic s barevnými akcenty. Aktuálním trendem jsou pak mušle všech podob. Tak klidně ozdobte svůj kotník či zápěstí pleteným náramkem s autentickým kouskem.

Kšiltovka nebo klobouk?

Nutná ochrana před tropickými teplotami se může stát dokonalým doplňkem plážové garderoby. Je jen na vás, jakou formu si zvolíte – streetstylovou kšiltovku, flashback kšilt nebo elegantnější variantu ve formě slaměného klobouku? Klidně si pořiďte více kousků, ať vám ladí ke všem plavkám…

Sluneční brýle

Další klasika, která je v létě nutností, skvěle doplní hravé plavky. Metalické akcenty budou neutrální a hodí se ke všemu, proč však neladit přímo ke stylovým plavkám? Zrcadlová skla vyváží hravé květinové vzory, které nenarušíte ani volbou jednoduchého koloritu. Vsaďte třeba na elegantní bílou.