-->

Beauty guru na Youtube, kteří vás opravdu něco naučí

/ Tereza Spilková

Také milujete make-up tutoriály? Na Youtube je v poslední době tolik “beauty gurus”, že je těžké se v nich orientovat. Vybrali jsme pro vás 4, kteří vás opravdu naučí, jak se nalíčit.

1) Lisa Eldrige

Jedna z nejlepších makeup artistek světa, Lisa Eldrige, se rozhodla, že se o svoje umění podělí i s námi, a tak si založila kanál na Youtube. Ve svých videích ličí nejen sebe, ale také své známé celebrity a modelky. Lisin kanál jen dokazuje, že pro krásný makeup není potřeba na sebe vrstvit kila korektorů, kontur a highliterů. Nejdůležitější je krásná pleť, kterou jen zdokonalíte pomocí trochy líčidel.

lisae

2) Wayne Goss

Wayne je génius, poradí vám úplně se vším, od péče o pleť po dokonalý makeup. Jeho triky, které se naučil za léta práce makeup artisty, jsou opravdu užitečné. Jeho názory na makeup jsou v závalu makeup tutoriálů, které radí jak si překreslit tvar obličeje, doslova pohlazením. Makeup je podle něj především zábava, takže byste se neměla nechávat svazovat pravidly, zároveň je zastáncem přirozenosti a originality.

waynegoss

3) Charlotte Tilbury

Jedna z nejlepších značek dekorativní kosmetiky na trhu, která nese jméno této slavné makeup artistky, je vytvořena přesně na míru ženám, které líčí. Vše v její řadě je dotaženo k dokonalosti. Naučí vás, jak se nalíčit na jakoukoli slavnostní událost. Díky jejím radám dotáhnete svůj makeup k naprosté dokonalosti.

orig4) Pixiwoo

Pokud milujete výrazné a originální makep looky a chtěly byste se přeměnit například v Angelinu Jolie, nebo Frankensteina, sestry z Velké Británie, Samantha a Stacey Chapman, vás to naučí. Mezi makeup youtubery jsou pojmem, kanál s návody provozují již několik let a vytvořily například superpopulární řadu štětců Real Techniques, které má ve výbavě snad každý z nás.

 

sam-and-nic

Foto: Pinterest.com

úvodní: mirror.co.uk