Beauty looky z pařížského fashion weeku, které rozhodně musíte vyzkoušet

/ Redakce

V Paříži se make-up artisté pořádně vyřádili. O netradiční a výrazné líčení nebyla na molech nouze. Nechyběly ale ani dokonalé nude, přirozené make-up looky, které prostě musíte vyzkoušet hned zítra do práce nebo do školy. Nechte se inspirovat.

Giambattista Valli

Nahý look, uhlazené vlasy a šťavnaté rty. Wet look na vlasech je trochu komplikovaný na denní nošení, lesklou ombré pusu ale rozhodně musíte vyzoušet už zítra!

hbz-paris-beauty-valli-clp-rf17-1029

Fenty x Puma
Rihannina zlobivá holka nosí zásadně tmavě vínovou, téměř hnědou rtěnku a pořádně silné oční linky. A pokud chcete být stejně cool, jako byla přehlídka Fenty, musíte ještě přidat drzé sebevědomí. To zvládnete levou zadní. Věříme vám.

ca36b0012354c83fbcf5169ae1608262

Dior
Nenosíte klobouky ani čepice? A co takhle baret? Přitáhne pozornost k vašemu obličeji a vám tak bude stačit méně make-upu. Přesně jako to udělala Maria Grazia Chiurri na přehlídce Dior.

Dior061Nina Ricci
Extrémně přirozený, ale přesto zajímavý make-up jsme viděli na přehlídce Niny Ricci. Meruňková rtěnka a oční stíny se skvěle doplňují a vypadají tak akorát holčičkovsky a mladě.

hbz-paris-beauty-nina-ricci-bks-z-rf17-8395

H&M Studio
Fuchsiová rtěnka jako jediná výrazná část obličeje nás dostala. Tahle barva je mimořádně výrazná, takže vám úplně stačí doplnit ji jen dokonalou pletí a ničím jiným.

hbz-pfw-fw17-beauty-hm-studio-getty-imaxtree

Isabel Marant
Takhle přesně bychom chtěly vypadat, když ráno vstaneme. Svěže a odpočatě a trochu šťavnatě. A navíc s vlasy, které mají objemu tak akorát a vypadají upraveně a zároveň nedbale. Isabel Marant přesně ví, co ženy chtějí.

marant-bks-i-rf17-2760

Valentino
Jak vypadá romantikcá růžová gotička? Podle nás přesně tak, jak předvedl Valentino. Holčičí copánky a růžové linky nejsou vůbec špatná kombinace. Tohle bude náš beauty look na příští party.

valentino

 

Foto: Pinterest, allure.com