Beauty news: Jaká je nová LUNA 3?

/ Lenka Komrsková

Švédská beauty značka FOREO přichází s novým čistícím a masážním přístrojem z řady LUNA. Dlouho očekávaná LUNA 3 kombinuje ultra jemné, hygienické čištění pleti spolu s celou řadou speciálně navržených liftingových masážních programů. Je vůbec prvním pomocníkem pro krásu nabízející propojení s mobilní aplikací FOREO For You, pomocí které si volíte péči přesně na míru vaší pokožce.  

Perfektní péče pro zářící tvář 

Účinky čisticích kartáčků z řady LUNA jsou ověřeny více než 20 miliony zákazníkyLUNA 3, stejně jako její předchůdci, efektivně a jemně odstraňuje v jedné minutě z pokožky 99,5 % nečistot, mazu a odumřelých kožních buněk. Tím pleť udržuje stále v kondici, čistou a zářivou. Hlava kartáčku LUNA 3 je o 30 % větší než u předešlých modelů, má delší a měkčí štětinky, takže je schopna perfektně vyčistit i dříve problematická místa. Čištění je tak důkladnější a efektivnější. Nová LUNA 3 také přináší vylepšenou technologii T-Sonic pulzace s 16 různými intenzitami.  

3 barvy, 3 typy pleti

Kromě čištění nabízí LUNA 3 také liftingové masážeAplikace FOREO For You je vybavená programy zaměřenými na oblasti tváře náchylné k tvorbě vrásek, kterým poskytne masáž ke zpevnění a vypnutí pokožky. Inovativní design LUNA 3 představuje silikonová vlákna, která bez námahy přejíždí po pleti, nijak ji nenatahují ani nenapínají, a tím udržují její přirozenou pružnost, zatímco T-Sonic pulzace odstraňuje přebytečný film na pleti a tím omezuje otoky a potlačuje příznaky stárnutí. LUNA 3 je k dostání ve třech variantách pro různé typy pleti – světle fialový kartáček pro citlivou pleť, růžový kartáček pro potřeby normální pokožky a modrý kartáček pro smíšenou až mastnou pokožku. Navíc nabízí nastavení přizpůsobené každé pleti a škálu zpevňujících masážních programů pomocí mobilní aplikace. LUNA 3 je vyrobená z ultra hygienického silikonu a nabízí možnost nabití přes USB až na 650 jednotlivých použití.   

Omlazující sérum na třetí

Spolu s LUNA 3 představuje FOREO také pečující Serum Serum Serum, sérum s omlazujícími mikro kapslemi. Tato trojitá péče o mladistvě vypadající pleť kombinuje sílu antioxidantů, skvalenu a hydratační kyselinu hyaluronovou pro zpevnění, obnovu a omlazení pleti. Pro ideální výsledky doporučujeme nejprve použít LUNA 3 pro perfektně vyčištěnou tvář a poté pleti dodat hydrataci prostřednictvím Serum Serum Serum a masážního programu LUNA 3.

Power Your Beauty

S oficiálním představením LUNA 3 přichází FOREO také s kampaní Power Your Beauty. Ta chce podpořit důležitost péče o pleť a času věnované sobě samé, i přes velmi náročný životní styl plný výzev a překonávání sebe sama. „Krása přichází zevnitř a je tedy podporována zdravým sebevědomím a náležitou péčí nejen o tělo, ale i o duši,” tak zní filosofie značky FOREO, která podporuje změnu zevnitř, víru v přirozenou krásu a náležitou péči o pleť. Produkty FOREO zakoupíte na alza.czDouglasdouglas.cz a notino.cz. Vzhledem k vysoké poptávce v rámci předprodeje a uvedení do prodeje je LUNA 3 dočasně nedostupná na foreo.com.