Beauty pomocník: Lžíce

/ Redakce

Lžíce v současné době nepatří jen do příborníku, nýbrž rovněž do kalíšku s kosmetickými štětci! Zde je pár profesionálních tipů, jak vynalézavě využít polévkovou lžíci ke zkrášlení. Rozhodně stojí za vyzkoušení!!!

Pryč s nadbytečnou kůžičkou okolo nehtového lůžka!
Nechte ruce pod vlažnou vodou na 10-15 sekund, osušte a jemně špičkou lžíce stlačte kůžičky směrem dolů k nehtovému lůžku. Napomůžete tak rovnoměrnému nanášení laku na nehty.

kůžičky

Ledová lžíce proti nateklým očím!
Lžíci dejte vychladit do mrazáku přes noc. Jak vstanete, přiložte si lžíci 30 sekund pod okem a stejně tak opakujte u druhého. Otoky jako kouzlem zmizí!

kruhy

Zabraňte otisknutí řasenky!
Přiložte lžíci na víčko tak, aby lemovala vaše řasy. Nyní se s každým tahem řasenky nemusíte bát, že budete muset očišťovat nedobře dostupná víčka za namalovanými řasami.

mascara

Zklidní i nateklý pupínek!
Naneste na pupínek trošku micelární vody proti akné, zmrazenou lžíci poté přiložte na inkriminované místo a chvíli přidržte, otok se zmírní.
Pokud bojujete s “bílou čepičkou” dejte lžíci pod horkou vodu na 1 minutu a poté přiložte na pupínek – zjednodušíte tak jeho odstranění.

brada

Zviditelněte lícní kosti!
Přiložte si lžíci na tvář tak, aby lemovala vaši lícní kost a usnadnila vám tak preciznější konturování tvářenkou. Efekt hollywoodských hvězd vás nemine!

kontura tváře

Foto: Pinterest.com