Beauty tip: Jak na bílé oční linky?

/ Redakce

S blížícím se jarem je na čase odložit tmavé oční stíny a rozjasnit obličej trendy bílou linkou. Ta opticky zvětší vaše oči a navíc budete vypadat více fresh. Inspirujte se stylem celebrit i z přehlídkových mol!

Cat eyes

Stejně jako u černé oční linky existuje nespočet způsobů, jak ji aplikovat – klasikou jsou takzvané cat eyes. Bílá linka (podobně jako červená rtěnka) nevyžaduje žádný další make-up, a sama o sobě vytvoří výrazný, retro minimalistický look.

Horní linka

Bílou linku si oblíbila například australská herečka Margot Robbie. Nemusíte ji protahovat dále než na konec lemu očního víčka, klidně jen orámujte to horní pro dosažení jemnějšího looku.

Větší oči

Make-up s bílými linkami můžete doplnit řasenkou i bez výrazných rtů. Docílíte tak jasnějšího vzhledu. Tip: Udělejte si spodní vnitřní linky a opticky tím zvětšíte oko.

Nebojte se experimentů

Pokud máte chuť experimentovat, zvolte přerušovanou linku. Budete originální a meze se nekladou, vyhrajte si, jak jen budete chtít!

Něžný look

S rozmazanou linkou okolo celého oka docílíte mladistvého looku. Linka bude zároveň jemnější, když nebude ostře vykreslená.

Foto: Elle, Into The Gloss, Glamour, Pinterest