Beauty triky podle Victorie Beckham

/ Redakce Foto: Archiv firem; Pinterest.

Bývalá Posh Spice nemá pokaždé jen skvěle promyšlený outfit do posledního detailu, ale také make-up. Proto není divu, že její kosmetická kolaborace s Estée Lauder byla beznadějně vyprodaná hned pár dní po jejím uvedení. Čím to je, že vypadá vždy skvěle?

Nude rtěnka

Barva, která sluší všem, za každé situace a působí tak sofistikovaně? Rozhodně nude! Victoria na ní nedá dopustit a dobře dělá. Touhle barvou nikdy nic nezkazíte, budete působit svěže a nenuceně. Jedinou podmínkou je najít ten pravý odstín, který sedne barvě vaší pleti. Není to nic jednoduchého, ale až ho najdete, uvidíte, že veškerá námaha za to stála.

Nepodceňujte make-up

A to nikdy a za žádné situace. Není to jen make-up. Pamatujte na to, že od základu se všechno odvíjí. Investujte proto do takového, který vám dokonale sedne, vydrží po celý den a nebude mít žádné ale.

Záchrana kosmetické taštičky

V každé kosmetické taštičce by rozhodně neměla chybět tužka na oči ve vanilla odstínu. Můžete ji nanést na waterline a opticky zvětšit oči, rozjasnit s ní podočnicový oblouk, nebo jednoduše vymalovat celou plochu víček místo očních stínů.

Šetřete pleť

Pokud si to situace zrovna nežádá, šetřete svou pleť a užívejte si absolutní no make look. Jen se dokáže vaše pokožka zrevitalizovat. Navíc čistá a zdravá pleť je ta nejhezčí.