Beauty vlogerky, které válcují internet

/ Redakce

Beauty a lifestyle patří mezi nejsledovanější sekce na youtube. Klasické blogy jsou pomalu, ale jistě na ústupu a na výsluní se dostávají vlogy. Řeč je o kosmetických youtuberkách. Pojďte se seznámit se třemi nejznámejšími vlogerkami, které svými videy dobijí svět!

Michelle Pham

Michelle patří mezi průkopnice beauty youtuberek. Videa natáčí už od roku 2004 a je jednou z nejdéle tvořících vlogerek. Michelle si už stihla založit vlastní kosmetickou značku a vydat knihu. Na jejím youtube kanále ji odebírá přes 8,5 miliónu lidí, což opravdu není malé číslo.

Zoella

Celým jméném Zoe Sugg – svět ji ale zná především pod přezdívkou Zoella. Zoe stejně jako Michelle patří mezi profesionálky ve svém „oboru“. Zoella má také svou kosmetickou značku Zoella Beauty, která je ve světe velice oblíbená. Na youtubu ji sleduje přes 10 miliónů fanoušku. Vlogerka má na svědomí přes 250 videí, takže si tu na své přijde opravdu každý.

Tanya Burr

Mimo vlogování Tanya vystupuje jako vizážistka. Pracovala například pro značku Laura Mercier, nebo Clinique. Tanya má na svém youtube kanále přes 3, 5 miliónu sledujícíh. Kde jinde byste si měli nechat poradit, než u této profesionálky?