Glossier, Lidstar

Milleniály opěvovaná značka Glossier předvedla své první oční stíny s názvem Lidstar, které jsou dostupné hned v šesti metalických odstínech. Zaručují maximální pigmentaci, sytost a dvanáctihodinovou výdrž. Tuhle novinku si už stihla oblíbit i Beyoncé.

NARS Natural Radiant Longwear Foundation

Pokud patříte mezi milovníky #Narsissist, tak by vám neměl uniknout make-up Natural Radiant Longwear Foundation. Zaručí vám dokonalý vzhled od rána až do večera. Lehká konzistence a unikátní složení zajistí maximálně přirozený efekt.

Chanel, Poudre a Levres Lip Balm and Powder Duo

 
Matná nebo tekutá rtěnka? Ani jedna! Místo nich vsaďte na tohle duo od Chanelu. Kombinace hydratačního balzámu a pigmentovaného pudru vám vykouzlí dokonale sexy rty. Kromě toho vypadá skvěle i na očích a tvářích.

Yves Saint Laurent, Beauty Touche Éclat All-in-One Glow Foundation

 
Ikonická řada korektoru Touche Éclat se nově rozrostla i o make-up, jenž je přirozený jako tónující krém ale o kapku více pigmentovaný. Zakryje tedy potřebné nedokonalosti a přitom nechá pleť odpočívat. Výsledný glow efekt si rozhodně zamilujete!

Sensai, Highlighting Concealer

Nedáte-li dopustit na kvalitní korektor, pak by vám rozhodně neměla ujít novinka od Sensai, Highlighting Concealer, který udrži vaši pleť perfektně hydratovanou díky speciální směsi hedvábí a botanických olejů.