Beauty tip: Vánoční design pečujících produktů Kiehl’s

/ Redakce

Máme pro vás tip na vánoční dárky. Obdarujte své blízké kvalitní americkou kosmetikou od značky Kiehl’s. Značka vznikla v New Yorku 1851 a snoubí svou tradici v lékárenství za použití nejlepších přírodních ingrediencí.

Vybrali jsme pro vás univerzální typy pro každého. Vše nakoupíte na www.kiehls.cz. Hravá limitovaná edice je zabalena do designu navržené ilustrátorkou Maïté Franchi, z francouzského Lyonu. Inspiraci našla v původní prodejně a původní lékárně Kiehl’s, která se nachází na rohu 13. a 3. ulice v New Yorku. Její ilustrace znázorňují obyvatele čtvrtí v centru města, jak balí dárky, tančí, pořizují si selfíčko na kultovní motorce Kiehl’s a kde se jako komunita scházejí, aby na společném vánočním večírku oslavili toto radostné období! Oslavte jej také!

Midnight Recovery Concentrate

Ikonický regenerační olej na obličej Midnight Recovery Concentrate s rostlinnými výtažky a blahodárnými esenciálními oleji pomáhá hydratovat a vyživovat pleť během noci pro zářivý vzhled po probuzení. Obsahuje levandulový a pupalkový olej a skvalan, pro hydrataci, regeneraci. Stačí vmasírovat 2-3 kapky každý večer na vyčištěnou pleť.

1820 Kč/50 ml

Ultra Facial Cream

Nejprodávanější kréme značky Kiehl’s č. 1 Ultra Facial Cream nyní ozdobeným moderními geometrickými tvary jak na kelímku, tak na jeho víčku! Toto jedinečné lehké a vyživující složení bylo intenzivně testováno a maximálně prokázalo, že poskytuje dlouhotrvající 24hodinovou hydrataci, dokonce i v nejextrémnějších podmínkách.

770 Kč/50 ml, 1420 Kč/125 ml

Crème de Corps

Kultovní a oblíbená formule Crème de Corps představuje výživnou tělovou péči, bohatou na betakaroten, skvalan a vyživující oleje. Je ideální pro suchou pokožku, kterou postupně zanechává hebkou, jemnou a zvláčněnou.

840 Kč/250 ml

Foto: Archiv