Framed eyes

Klasika všech klasik jsou černé linie vytvořené pomocí tekutých linek nebo černých stínů. Letošní podzim se ale odehraje ve znamení maximalismu a po vzoru značek Christian Dior, Chanel nebo Courreges se nebojte orámovat celé oči. Pro jemnější efekt zvolte stíny, které můžete lehce rozmazat. Toužíte-li po jasném statementu, klidně nechte na očích ostré linie.

Extravagant look

Trochu extravagantnější dávku líčení, kterou si budete moct v karanténě až moc dobře natrénovat, přinesly módní domy Altuzarra nebo Giambattista Valli. Zatímco druhý jmenovaný label si pohrával s oblastí očí jako s plátnem a vodovkami, Altuzarra se nebál opustit klasickou areu a fokusem pestrého make-up looku se stalo čelo.

Natural beauty

A nakonec tu máme oblíbenou kategorii, která v tomto případě nereprezentuje úplně nude make-up, ale spíše jasně zvýrazňuje nejvíce lichotivé rysy – rty, oči a lícní kosti. Značka Paco Rabanne se zaměřila na červenou rtěnku, přirozené kouřové stíny a jemnou tvářenku. v Courreges se rozhodli dát všechnu pozornost očím s klasickými linkami, jež vytvořily smyslný kočičí pohled.