Tělové novinky dieNikolai se skládají z malého počtu surovin nejvyšší kvality – proto se ihned vstřebávají, dodávají pleti potřebné živiny a jsou vhodné pro všechny typy pleti.

Jak tělový fluid tak mléko neobsahují žádné emulgátory, což je naprostá rarita v oblasti tělových kosmetických produktů. Místo nich se používá vinný biodynamický certifikovaný alkohol, který je obsažen v ideálním množství, aby pokožku nevysušoval. Ve složení nenajdeme ani palmový olej, ropné deriváty, parabeny, silikony nebo pesticidy.

Biodynamické regenerační tělové mléko i regenerační fluid obdržely (jako všechny ostatní produkty dieNikolai) nejvyšší stupeň certifikace Demeter – ten zaručuje, že složení je 100% BIO a navíc obsahuje minimálně 90 % biodynamických surovin. Obsahují jedinečné suroviny, které se lokálně pěstují v rakouském Wachau:

  • Olej z hroznových jader
  • Výluh z hroznových jader
  • Šafrán
  • Bezinkový sirup
  • Slunečnicový olej
  • Biodynamické víno Veltlin
  • Vinný biodynamický alkohol

 

dieNikolai Regenerační tělové mléko

Regenerační tělové mléko dieNikolai je ideálním kosmetickým produktem pro všechny, jejichž pokožka je suchá a vyžaduje pravidelný přísun živin během dne. Jemné biodynamické tělové mléko s ryze veganským složením poskytuje pleti intenzivní péči a přirozenou rovnováhu. Velmi jemná zvlhčující textura se ihned vstřebá a zanechá pokožku sametově jemnou bez olejovitého filmu. Výjimečné složení obsahující např. výluh z vinných a bezových jader nejen příjemně voní, ale také pokožku dostatečně vyživuje.

Regenerační tělové mléko dieNikolai je ryze veganský produkt. Základem tělového mléka jsou regionální suroviny v bio a biodynamické kvalitě, které intenzivně, a přitom velmi jemně působí na pleť. Obsažený olej a výluh z hroznových jader vyživuje pokožku a dodává jí potřebné antioxidanty. Šafrán zklidňuje podrážděnou pokožku. Slunečnicový olej dostatečně promastí a vyživí pokožku, sirup z bezových jader zklidňuje pokožku a působí protizánětlivě a olivový olej zvláčňuje pokožku a činí ji sametově jemnou.

K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 700 Kč

dieNikolai Hydratační tělový fluid

Hydratační tělový fluid dieNikolai je ideálním kosmetickým produktem pro všechny, jejichž pokožka je smíšená, mastná či problematická a vyžaduje dostatek živin během celého dne. Lehká struktura fluidu se ihned vstřebá a díky výjimečnému složení je pleť dostatečně hydratována a vyživena. Biodynamický hydratační fluid se skládá pouze z 11 surovin a je vhodný také po sportu či pro ženy, které trpí návaly horka.

Hydratační tělový fluid dieNikolai je ryze veganský produkt. Velmi jemná a lehká struktura se ihned vstřebá a okamžitě dodá pleti potřebné živiny. Základem tělového fluidu jsou regionální suroviny v bio a biodynamické kvalitě, které intenzivně, a přitom velmi jemně působí na pleť. Obsažený olej a výluh z hroznových jader intenzivně vyživuje pokožku a dodává jí potřebné antioxidanty. Slunečnicový a olivový olej dostatečně promastí pokožku a činí ji sametově jemnou. Mandarinkový olej ji zklidňuje a působí protizánětlivě.

K dostání na www.biodynamickakosmetika.cz za 700 Kč

Foto: Archiv