Cartier staví trio nových vůní na různých podobách růže

/ Lenka Komrsková

Mathilde Laurent, dvorní parfumérka domu Cartier, představila avantgardní pojetí kolekce nových vůní, v nichž hraje hlavní roli růže – a hned ve třech dějstvích. Růže Cartier nejsou pokorně submisivní, hrdě ukazují svou odvahu i své trny.

Nové originální vůně s třemi variacemi pojetí růže přebírají vládu nad kolekcí High Perfumery domu Cartier. Vůně vytvořené oddělením pro exkluzivní parfémy, parfémové vody a toaletní vody odráží osobitost a dokonalost s využitím sofistikovaných ingrediencí a materiálů.

Toaletní voda PURE ROSE CARTIER z kolekce Les Épures de Parfum vás pohltí čistou podstatu růže. Právě nalezená v přírodě, plná života a vůně, která pulzuje svěžestí a prostupuje všemi čichovými buňkami. Žádné jiné „ozdoby“, jen čisté opojení z růže, která nabízí svou autentickou a ryzí krásu.

 Cena: 7 250 Kč /75 ml

Parfémová voda L’HEURE OSÉE CARTIER z kolekce Les Heures de Parfum je růží zcela punkovou. Ne, tato růže není roztomilá! Nenosí tu pastelovou barvu, kterou zbožňují malé holčičky. Je výrazná jako ruměnec ve tváři. Ostrá a jasná, její charakter nejlépe vyjadřuje šest písmen – ODVAHA. Nastává éra výrazné růže, která jde s dobou a s tím, co je svěží, popové a ikonické jako styl Andyho Warhola.

 Cena: 7 250 Kč /75 ml

Poslední z trojice je OUD & PINK CARTIER z kolekce Les Heures Voyageuses. Tato parfémová voda představuje šokující, androgynní růži oděnou jen do smokingu. Vůně míchá květinové tóny s mužskými a drsnost s jemností. Vůně pro ženy, které rády flirtují s protiklady a zbožňují mužské vůně. Vrhněte se do hlubin silného oudu, oblečená jen do smokingu. Prostě nezastavitelná.

 Cena: 7 250 Kč /75 ml