Fresh broskev

Tón čerstvé broskve bude vypadat skvěle k opálené pleti. Zároveň se jedná o přirozenější odstín lehce podobný zrzavé, takže jestli se obáváte velké změny, začněte třeba tady. Inspirujte se celebritami, které si změnu užily – Carou Delevingne a Siennou Miller.

 

Shades of green

Pro větší odvážlivce je tu zelená. Barva přírody snese všechny barvy pokožky, když k ní použijete třpytivý bronzer, budete si připadat jako mořská panna. Navíc máte více možností, tyrkysovou zkontrolujte na Hillary Duff, neonově hráškovou zase na Kylie Jenner.

 

Ultra Violet

Barva roku 2018 je nese název Ultra Violet a jedná se o magický modrofialový tón. Vy si však můžete zvolit takový, ve kterém se budete cítit nejlépe. Milovnice extravagance si vezmou za vzor Katy Perry, něžné povahy zase půjdou cestou Emmy Stone.

 

Pink Alert

Stejný případ, co se intenzity odstínu týče, platí i u růžově, která je náš osobní favorit. Čím světlejší valsy máte, tím chladnějšího tónu dosáhnete. Milujeme barvu cukrové vaty, ale zbožňujeme i zářivou magentu. Inspirujte se u Gigi Hadid a Ashley Benson!