Dobrý spánek je základem zdravého fungování těla a udržování váhy. Spánek je čas, kdy se naše tělo obnovuje, regeneruje svaly a tkáně a načerpává síly. Pokud ho máme nedostatek, tělo vynakládá energii pouze na svůj provoz a nedochází tak k důležitým procesům. Díky ingrediencím, které podporují klidný spánek, včetně melatoninu, výtažků z kořene lékořice a heřmánku, pomáhá revoluční receptura HiBurn8 rychleji usnout a zlepšuje kvalitu spánku.

Jednou z nejčastějších příčin nedostatku spánku je stres. Když prožíváme stres, máme v těle zvýšenou hladinu stresového hormonu kortizolu a ten výrazně snižuje schopnost našeho těla odbourávat tukové zásoby. Prožíváme-li stres, úzkosti, strach nebo depresi, naše mysl běží neustále na plné obrátky a usnout není zrovna snadné. HiBurn8 pomáhá zvládat stres díky výtažkům z citronové trávy, aloe vera a ženšenu, a díky průlomové klinicky studované ingredienci Sensoril pomáhá HiBurn8 řídit hmotnost tím, že snižuje stres a tak můžeme opět klidně spát a při tom hubnout. 

HiBurn8 je také zdrojem vysoce účinného hydrolyzovaného kolagenu, poskytuje biologicky dostupné proteiny, minerály, vitamíny a důležité aminokyseliny. Strukturální protein kolagen je totiž jedním z nejlépe udržovaných tajemství proti stárnutí a na podporu hubnutí. Tato významná bílkovina patří mezi základní stavební složku pojivových tkání a tvoří téměř 30% všech proteinů obsažených v našem těle. V kůži se kolagen vyskytuje až ze 70%, ale nachází se také v kloubech, vazech, chrupavkách, orgánech, dokonce i v očích.

Jak stárneme, produkce kolagenu v našich tělech klesá, což způsobuje, že mnoho lidí ztrácí svaly, orgány nefungují tak dobře, trávení a metabolismus se zpomalují a je stále obtížnější zbavit se nadbytečného tuku. Důsledky tohoto procesu jsou pak viditelné jako vznik vrásek, povislá a méně pružná kůže, zhoršená kvalita vlasů a nehtů a nechtěná kila navíc… HiBurn8 obsahuje hydrolyzovaný kolagen v nejefektivnější tekuté formě a poskytuje tělu důležité aminokyseliny, které pomáhají obnovovat svalovou hmotu a pojivové tkáně, a napomáhají regeneraci organismu během noci. Umožňuje tělu spotřebovat více tuků a cukrů a díky jedinečné kombinaci účinných látek, které fungují v synergii během spánku, podporuje hubnutí. Vaše tělo tak může být do plavek nejen krásnější a štíhlejší, ale hlavně zdravější.

HiBurn8 je k dostání na www.prevailshop.com.