Nejmladší Kardashianka bývala vždy tak trochu cvalda. Upřímně, nebyla ani moc hezká a jejímu sebevědomí nepomohly ani mladší sestry Kiley a Kendall, které se živí jako modelky.

khloe-kardashian-bump

Khloé do toho ale po třicítce pořádně šlápla a koncem roku 2015 už byly výsledky opravdu  vidět. Dotáhla to dokonce tak daleko, že má teď na stanici E! vlastní pořad Revenge Body with Khloé Kardashian, ve kterém figuruje jako fitness guru.

rs_634x790-160225065407-634.Khloe-Kardashian-FB-022516

A jak to dokázala?

Její osobní trenér Gunnar Peterson jí dává opravdu zabrat. Khloé ale dodržuje také zdravý jídelníček. I když je poměrně nezajímavý, pomáhá jí udržet si tuhle skvělou postavu. K snídani si dává nejčastěji ovocná smoothie nebo ovecné kaše. K obědu jí pravidelně saláty.

khloe-kardashian-diet-and-exercise

Vždy má v lednici ovoce a zeleninu, které si dává ke svačině. Může tak svačit po celý den. K večeři si pak dává nejčastěji rýži se zeleninou. Teď už nejí ani mléčné výrobky. Pije jen mandlové mléko.

 

khloewomenshealthimage

“Miluji sýry, takže je to pro mě těžké. Ale když chci rychle zhubnout, vynechám mléčné výrobky,” říká Khloé. Po třetí hodině se vyhýbá sacharidům, protože už je pomalu spaluje.

gallery-1450301495-khloe

Ovšem když máte na něco chuť, dejte si to. Khloé se drží hesla: Všeho s mírou!

complex-as15-khloe-4_p40wna

Foto: Pinterest