Jak vypadají hot beauty trendy z New Yorku?

/ Redakce

Tento týden se nese ve znamení nejnovějších trendů přímo ze samotného New Yorku. A to nejen módních, ale i těch kosmetických. Jaké budou beauty trendy pro následující pozdim/zimu podle Victorie Backam, Alexandra Wanga, nebo třeba Jasona Wu?

Výrazné oči i rty

Carolina Herrera

Výrazné očí byly velkým trendem už tuhle sezónu. Carolina Herrera to ale upgradovala o level výš. Zvýraznila nejen oči, ale i rty. Takto výrazný make-up si žádá už jen hladce vyčesaný culík a minimum doplňků. Zkuste to také!

hbz-best-beauty-ss2017-herrera-bks-m-rs17-7012

Nedbalé linky podle Victorie Backham

Líbí se vám oční linky, ale jejich aplikace je na vás příliš komplikovaná? Vsaďte na ty podle Victorie Backham. Jejich aplikace nikdy nebyla snažší! Budete k ní potřebovat pouze matný šedý stín a prsty, nebo štěteček. Konec tvrdým černým a geometricky přesným linkám!

hbz-nyfw-beauty-victoria-beckham-bks-i-rf17-0062

Messy Hair

Alexander Wang

Vlny jako od moře a lehce opálená pleť na podzim? Není problém. Stačí použít ty správné produkty. Pro tento look budete potřebovat sea&salt sprej a o pár tónů tmavší brozner.

hbz-nyfw-ss17-beauty-alexander-wang-imaxtree

Wet hair don’t care

Thakoon

Vlhké a ulízané vlasy jako noční můra? Naopak! Nic nezdůrazní vaše rysy lépe než vyčesané vlasy s “wet lookem”. Obličej nechte přirozeně vyznít. Podmínkou je dokonale čistá pleť a lehce vyčesané obočí.

hbz-beauty-ss2017thakoon-bks-m-rs17-1671

Červené rty a nic víc

Jason Wu

Jason Wu tentokrát vsadil na klasiku a to v podobě korálově červených rtů. Nic víc už není třeba. Snad jen perfetkní odstín rtěnky, který vám stoprocentně sedne.

hbz-beauty-ss2017jason-wu-bks-v-rs17-5821

Absolutní Nude look

Proenza Schoulder

Pokud  vaše představy o nude looku znamenají 3 druhy make-upu, konturování a tuny highlighteru, zapomeňte na to. Tohle je ten opravdový nude look! Lehce sjednocená pleť, nahé rty a bílá oční linka.

 

hbz-nyfw-beauty-schouler-bks-v-rf17-5538

 

harpersbazaar.com