Krémy a balzám s vysokým obsahem SPF

Bez SPF ani ránu! Obzvlášť, pokud jste vystaveny horskému sluníčku. Vybírejte krémy proti slunečnímu záření s minimálním faktorem 30 SPF. Ty na pleť nanášejte jako první, ještě před použitím hydratačního krému. Stejnou péči věnujte také vašim rtům.

Růžová voda

Jak zklidnit mrazem začervenalou a podrážděnou pleť? Vsaďte na silné účinky růžové vody. Její blahodárné účinky jsou používány již po staletí. Její jemné složení tak sedne i té nejcitlivější pleti. Po její aplikaci je pokožda dokonale zklidněná, hydratovaná a hebká. Kromě toho má také růžová voda antiseptické, hojivé a regenerační účinky.

S.O.S. cream

Zimou rozpraskané rty, extrémně vysušené ruce, nebo rýmou odřený nos? S tím si poradí jediné – s.o.s. cream. Produkt, bez kterého se na horách (a nejen tam) rozhodně neobejdete.

Vlasové sérum

Stejně jako slunce, tak ani mráz není pro naše vlasy žádná výhra. Namáhané vlasy jsou tak křehké a mají daleko silnější sklony k lámání a vysušování. Když se k tomu navíc přidá neustále elektrizování, je po kráse. Vybavte se proto intenzivním vlasovým sérem, které nanášejte jako závěrečnou péči po mytí, do vlhkých vlasů. Během dne pak do suchých, upravených vlasů vetřete 1-2 kapky stejného produktu jako prevenci proti krepatění.