Noční regenerace

Dopřejte svým vlasům pořádnou dávku regenerace zatímco spíte. Aplikujte do vlasů vaší oblíbenou masku, nebo si dopřejte domácí hloubkový zábal. Vlasy zabalte do ručníku nebo čepice a ráno důkladně vymyjte.

Šetrné mytí

I samotné mytí vlasů je více než důležité. Aby vlasy nebyly zbytečně namáhané, volte co nejšetrnější šampony bez obsahu silikonů a parabenů. Šampon nanášejte vždy ke kořínkům a na samotnou pokožku hlavy. Délky a konečky vyživujte hydratačním kondicionérem nebo maskou. Také se vyhýbejte se mytí horkou vodou, ta vysušuje nejen pokožku vlasů, ale i samotnou strukturu. Nikdy nezapomínejte fénovat vlasy úplně do sucha. Není totiž nic horšího, než se vydat do zimy s vlhkými vlasy.

Zázračné oleje

Pokud jste ještě nezačali používat vlasové oleje, je právě na čase! Ty vlasy intenzivně vyživí, uhladí a zregenerují. Kromě toho také zamezí nechtěnému krepatění, které je v takovémto počasí více než typické. Oleje aplikujte vždy do vlhkých vlasů.

Stylové doplňky

Doplňte svůj outfit o hřejivou čepici. Ta není jen praktickým a stylovým doplňkem, ale právě i skvělou ochranou pro vaše vlasy.