Líčírna a její unikátní koncept spojuje čistotu a krásu díky vybraným značkám dekorativní kosmetiky, které patří mezi TOP 10 světových značek v preferenci po celém světě. Značky, které Líčírna nabízí, neobsahují žádné rizikové látky, které jsou běžně v konvenční kosmetice užívané. Jejich výčet mimochodem naleznete na stránkách projektu, stejně tak jako další cenné informace ohledně dopadů kosmetiky na životní prostředí.

Brandy, které v Líčírně naleznete jsou velmi exkluzivní, ve světě dobře etablované a využívané dokonce i profesionálními vizážisty. Ty tam jsou tedy obavy, že přírodní dekorativní kosmetika je nekvalitní, drolí se a má kraťoučkou expiraci. Mezi profesionální líčidla, která zde můžete vyzkoušet, patří značky ALIMA PURE, ILIA BEAUTY, INIKA ORGANIC, LIVING NATURE, ZUII ORGANIC, INLIGHT, AILA COSMETICS.

Líčírna však nefunguje pouze jako obchod nebo e-shop, ale nabízí i sofistikovaná školení, workshopy a služby šité na míru. Vyrazit sem můžete i se svojí kosmetickou taštičkou na její analýzu. Školení vizážisté vám doporučí, jakých složek byste se měli vyvarovat a doporučí vám čistě přírodní alternativy se stejnou účinností, jakou mají vaše oblíbené produkty.

Za projektem, kterému tleskáme, stojí dvě mladé ženy – Klára a Veronika. Tvoří jej od srdce a z přesvědčení, že moderní kosmetika s krásnými obaly může být čistá. Zcela zásadně se věnují složení jednotlivých produktů a do svého portfolia pečlivě vybírají brandy, které vyhovují jejich přísným měřítkům.  Jejich cílem je vytvořit prostor s organickou kosmetikou, který bude živý, kreativní a smysluplný. A to se jim zcela jistě daří!

Již dnes za tímto exkluzivním projektem stojí řada profesionálních vizážistů, designérů a potkáte zde nejednu celebritu. Zažijte společně s námi Líčírnu a přivoňte k produktům, vyzkoušejte texturu a pochopíte, že v luxusním designovém obalu se může skrývat i svět beauty v té nejčistší podobě, bez syntetických náhražek, toxických konzervantů a parfemací.