Jarní vlasová mini kolekci, kterou Michael Shaun Corby vytvořil, nese příznačný název „Festival Waves“ a oslavuje vlny plné zdraví.

Kolekci Festival Waves tvoří dva účesy, které vytvořil Michael Shaun Corby za pomocí pečujících přípravků z kaviárové řady Alterna. Jeho cílem bylo ukázat přirozeně okouzlující vlny, které září zdravým leskem. Nepotřebujete spousty stylingových přípravků ale dokonalou péči, která vlasy perfektně vyživuje, hydratuje a zároveň jim dodává kýženou texturu. Dokonale propracované a přitom ležérní účesy se snadno stanou inspirací pro váš jarní vzhled.

Účes „Milky Waves

Tento vzhled je jedním z mých oblíbených,“ říká Michael Shaun Corby. „Představuje přirozené vlny bez známek krepatosti a suchosti. Místo tradičních stylingových sprejů a gelů jsem použil hydratační vlasové mléko Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Milk z kaviárové řady Alterna. Chtěl jsem zachovat přirozenou texturu a vlasy jemně rozzářit. Nechal jsem se inspirovat supermodelkami na módních přehlídkách a herečkou Julií Roberts. Výsledný vzhled působí nenuceně, lehce a jemně.“

 

Účes Milky Waves

Účes Milky Waves

Vysoce hydratační mléko ve spreji Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Milk

Vysoce hydratační mléko ve spreji Alterna Caviar Anti-Aging Replenishing Moisture Milk

Účes „Organic Braids

Tento účes jasně ukazuje, jak lze jednoduše nosit měkké vlny a cop na jakoukoliv příležitost. Od rána do večera. „Tato sezóna není jen o vlnách nebo copech, ale o harmonickém spojení obou,“ vysvětluje slavný kadeřník Michael Shaun Corby. „Výsledného efektu jsem docílil díky CC krému na vlasy Caviar CC Cream a vysoce koncentrovanému oleji Caviar Anti-Aging Omega [+] Nourishing Oil. Zdá se, že každá druhá show je inspirována bohémským stylem a bohyněmi, díky tomuto syrovému účesu s výraznou texturou jsem vytvořil vlastní vizi bohyně. Bohyně módy a stylu.“

Účes Organic Braids

Účes Organic Braids

Vlasový CC krém Alterna Caviar CC Cream 10 in 1

Vlasový CC krém Alterna Caviar CC Cream 10 in 1

 

Michael Shaun Corby je proslulý kadeřník filmových hvězd známý také jako stylista stylistů anebo vlasový umělec a mág. Mezi jeho zákaznice patří třeba Britney Spears, Cameron Diaz nebo Katie Holmes. Při jeho poslední návštěvě Prahy si jeho péči užila například moderátorka Eva Decastelo nebo sportovkyně Kateřina Neumannová.

FEU_9955-e1420405725541

Foto: Jeffrey Graetsch, See Management, Archiv DéOR Hair Design