Všechny odstíny modré

Modrá barva k létu zkrátka neodmyslitelně patří. A které odstíny budou letos patřit mezi ty nejlepší? Naprosto všechny! Tahle barva bude totiž sázkou na jistotu. Naším tajným favoritem je ale temně modrá jako barva oceánu. Proč ale nezvolit blankytně modrý Karibik?

Flitry, kam se podíváš

Největší trend tohoto léta? Jednoznačně flitry! Ty se budou nosit nejen na topech, šatech nebo kabelkách, ale i na nehtech a vlastně v jakémkoliv make-upu. Vsaďte na bezbarvé laky s flitry a udělejte ze své manikúry hlavní doplněk. Aby se flitry neodlepovaly, naneste po jejich aplikaci alespoň dvě vrstvy top coatu.

Výrazné pastelky

Bez výrazných barev by to nebylo to pravé léto! Buďte odvážní a vyzkoušejte trendy odstíny žluté, meruňkové nebo korálově červené. Právě tyto tóny budou dokonale ladit s lehce opálenou pokožkou. Proč se ale nenalakovat všemi barvami zároveň? Fantazii se meze nekladou!

Pantone 2018

Pokud jste ještě nepodlehly nejžhavější barvě letošního léta, je na čase to změnit! Ultra Violet, která se právoplatně stala barvou roku, vypadá skvěle nejen na outfitech, ale i na nehtech. Preferujete-li méně temné tóny, běžte do něžné, ale stylové levandulové! I když se to na první pohled nezdá, takhle barva se bude hodit naprosto ke všemu.