Jaká je role vody? Co nás učí? Mathilde Laurent připomíná, že voda byla naším prvním zrcadlem, očišťuje nás a směřuje nás k uvědomění sebe sama a života, který plyne jako řeka. Pro Mathilde je říční voda v podstatě parfém obsahující vůni všeho, s čím se potká – listy, květiny, kořeny, ovoce i kameny. Každá vonná molekula se spojí s vodou a zanechá po sobě aromatický přírodní koktejl. Radost, bezstarostnost a bohatost reprezentují tři řeky, tři silné emoce.

Trio vůní

RIVIÈRES DE CARTIER ALLÉGRESSE – řeka krásná a radostná, která se rozechvěje potěšením při setkání s tuberózou. Plná života nasává vůni  lístků a zrnek bergamotu a čerstvých tónů černého rybízu. RIVIÈRES DE CARTIER INSOUCIANCE – svobodná a sladká, tato něžná řeka září v odlesku slunečních paprsků. Odráží se od kvetoucích kosatců a fialek v chladném stínu ovocných stromů. RIVIÈRES DE CARTIER LUXURIANCE – velkorysá a bohatá řeka oplývá přírodou. Ve vůni naleznete kapradiny, řečík lentišek, dub, rozmarýn a divoké byliny. Je zdrojem přirozené a nespoutané svěžesti, jejíž energie je zintenzivněna pelargonií.

Všechny vůně vznikají z vysoce kvalitních ingrediencí. Obsažený líh pochází z plně rostlinných složek, neobsahuje žádná umělá barviva a dosahuje nejvyšší kvality. Rostliny jako kosatec, tuberóza nebo pelargonie se pěstují a sklízejí v souladu s požadavky na ochranu životního prostředí. Nové vůně Rivières de Cartier ztělesňují dlouhodobý závazek domu Cartier k odpovědnosti. Toaletní vody z kolekce RIVIÈRES DE CARTIER: 3 000 Kč/100 ml, k dostání v buticích Cartier.