Oslňte přirozeným a zdravým opálením

/ Redakce

Rádi byste si sluncem políbenou pokožku užívali v průběhu celého roku? Ke slušivému bronzovému tónu si můžete pomoci i jinak než sluncem či soláriem, a to pomocí samoopalovacích přípravků. ALCINA představuje novinky v podobě samoopalovacího tělového a pleťového krému, které zařídí přirozený a zdravý odstín bez UV záření, a zároveň pokožku pěstí a hydratují.

Letní opálení z tuby

Dvojice přípravků ALCINA, samoopalovací tělový a pleťový krém, vyniká lehkou a příjemnou texturou, která se snadno roztírá, a tím se minimalizuje vznik nevzhledných fleků a šmouh. Ve složení produktů najdeme kyselinu hyaluronovou, jež zajišťuje intenzivní hydrataci a vypnutí pokožky. Samoopalovací pleťový krém navíc obsahuje vitamin E chránící pleť před volnými radikály, a tím i tvorbou vrásek. Aplikovat můžete krémy denně, a to až do doby, kdy dosáhnete vysněného odstínu.

Jak správně nanášet samoopalovací krém?

Abyste se vyhnuli nerovnoměrnému nanesení krému a vzniku nepěkných skvrn, je dobré znát pár užitečných tipů. Před aplikací samoopalovacího krému dopřejte své pokožce peeling, a to nejlépe den předem. Odstraníte tak odumřelé buňky, kůže bude krásně hladká a nanášení mnohem snadnější. Pozor si dejte také na oblast kolen, loktů a chodidel, kde je kůže sušší a hrubší, a snadno zde dochází k intenzivnějšímu zabarvení. Tomu předejdete tak, že nejprve na tato místa nanesete tělový krém. Po nanášení samoopalovacího krému si také nezapomeňte vždy pečlivě umýt ruce. Při aplikaci na obličej nevynechte oblast uší, brady a krku, na které se často zapomíná. Pokud i přes veškerou snahu zůstal na pokožce flek, pomozte si opět peelingem, který zvládne dané místo zesvětlit.

Produkty zakoupíte v salonech spolupracujících se značkou ALCINA, najděte ten nejbližší na mapě salonů