Značka je nyní dostupná v parfumeriích Sephora. Jaké beauty produkty, jež vzbuzují nekonečnou kreativitu, můžete sehnat? Pokud zrovna neholdujete třpytivému looku, poohlédněte se po tělových rtěnkách s unikátním designem.

SKIN FETISH: ULTRA GLOW HIGHLIGHTER DIVINE ROSE II COLLECTION ‒ ILLUMINATOR

Rozjasňující gelový pudr v limitované edici překračuje hranice jasu a dodává pleti božskou růžovou záři s metalickými odlesky. Je to futuristická kombinace jasu v tekutém složení se sílou čistých krystalických pigmentů.

Cena: 1 390 Kč MOTHERSHIP VIII: DIVINE ROSE II ‒ EYE PALETTE

Po počátečním ohromujícím úspěchu své kultovní palety očních stínů Mothership VIII představuje vizážistka nový opus Divine Rose v limitované edici, zasazený do kovově růžového pouzdra. Sběratelský kousek obsahuje 10 oslnivých odstínů, které se snadno nosí i navzájem kombinují.

Cena: 3 390 KčDIVINE ROSE LUXE QUAD: ETERNAL EDEN DIVINE ROSE II COLLECTION ‒ EYE PALETTE

Paleta rozzáří oči díky odstínům květin. Svěží čtveřice tónů vytváří spoustu vícerozměrných looků. Při jejich aplikaci si užívejte “la vie en rose”.

Cena: 1 660 Kč 

MATTETRANCE™ LIPSTICK DIVINE ROSE II COLLECTION

Na scénu přichází nová barva rtěnky, Divine Rose. Matnou a sametovou texturu pozvedává romantický a fascinující růžový odstín pro elegantní vzhled rtů.

Cena: 1 040 Kč

LIQUILUST DIVINE ROSE II COLLECTION ‒ MATTE LIPSTICK

Kultovní matná rtěnka debutuje v kolekci Divine Rose II dvěma růžovými odstíny – Divine Pink a Divine Nude. Těšit se můžete i na dalších šest odstínů, které kolekci brzy doplní.

Cena: 890 Kč

PERMAGEL ULTRA DIVINE ROSE II COLLECTION – LIP PENCIL FOR PERFECTLY DEFINED LIPS

Tužky na rty, které jsou k dispozici v odstínech Buff a Suburbia, spolehlivě navrací kontury a strukturu. Hladká, sametová textura vyplňuje rty a dává jim nový tvar. Exkluzivní technologie PermaGel zabraňuje rozpíjení a n’poskytuje dlouhodržící výsledek.

Cena: 890 Kč

PERMAGEL ULTRA BLK COFFEE DIVINE ROSE II COLLECTION – EYE PENCIL

Složení, které spojuje přesnost gelu s jednoduchou manipulací tužkou, pro snadnou aplikaci a maximální pigmentaci. Sytá voděodolná tužka na oči zaručuje dlouhotrvající linku pro dokonale definovaný vzhled.

Cena: 820 Kč