RiRi lifestyle

Fenty Skin představuje novou kulturu v péči o pleť a poskytuje bezpečnou, nekomplikovanou a efektivní péči o pleť pro všechny typy pokožky. Každý produkt byl navržen tak, aby doplňoval značku dekorativní kosmetiky Fenty Beauty. Rihanna se nechala inspirovat vlastním životním stylem. Používá ingredience z celého světa a spojuje je s nejúčinnějšími složkami s klinicky ověřenými výsledky, jako je kyselina hyaluronová a niacinamid.

Hlavně udržitelně

Riri při tom upřednostňuje bezpečné složení, které je veganské a odpovědné k životnímu prostředí. Denní hydratační krém s SPF se nepodílí na ničení korálových útesů, jeho obal je vyroben z recyklovatelných materiálů a nabízí chytré náplně pro menší spotřebu plastu. Zpěvačka a módní ikona navíc vylepšila celý zážitek jemnými texturami a čistými vůněmi. S Fenty Skin, jíž seženete v parfumeriích Sephora, sdílí Rihanna svou každodenní péči o pleť ve svém reálném životě, s níž dosahuje rozzářené zdravě vypadající pleti ráno i večer.

TOTAL CLEANS’R REMOVE-IT-ALL CLEANSER

Odličovač make-upu a čisticí přípravek v jednom s krémovou pěnou, která odstraní nečistoty, mastnotu a dlouhodržící make-up, aniž by vysušoval pleť.

Cena: 620 Kč/145 ml

FAT WATER PORE-REFINING TONER SERUM

Revoluční hybridní toner-sérum, který se zaměřuje na póry, minimalizuje pigmentové skvrny, rozjasňuje, vyhlazuje a bojuje s leskem pleti – to vše bez poškození pleti.

Cena: 680 Kč/150 ml

HYDRA VIZOR INVISIBLE MOISTURIZER BROAD SPECTRUM SPF30 SUNSCREEN

Hydratační krém a sluneční ochranný faktor v jednom je lehký, nemastný a neviditelný na všech tónech pleti díky růžovému odstínu. Zabraňuje dehydrataci, změně barvy pleti a vzniku pigmentových skvrn. Dobře funguje s make-upem – nedrolí se a pleť se neleskne. Navíc se dá opakovaně plnit.

Cena: 920 Kč/50 ml, 720 Kč/náplň

INSTANT RESET OVERNIGHT RECOVERY GEL-CREAM

Bohatý hydratační gelový krém, který okamžitě hydratuje, redukuje jemné linky a vrásky a rozjasňuje pleť. Po jednom týdnu jsou póry a pigmentové skvrny méně viditelné. Produkt je opět možné doplňovat do původního obalu.

Cena: 990 Kč, 890 Kč/náplň

Na vyzkoušení produktů je možné objednat si sadu obsahující 3 produkty – Total Cleans’r, Fat Water a Hydra Vizor v cestovní mini velikosti za970 Kč.