Vitaminy: Živá voda pro pleť každého věku

/ Redakce

Vitaminy představují klíčové látky nejen pro naše tělo, ale i pro samotnou pleť. Jejich správnou volbou a kombinací můžeme zpomalit projevy stárnutí pleti, redukovat akné, hydratovat pokožku a dosáhnout řady dalších viditelných efektů. Monodermá představuje jedinečnou řadu vitaminů A15, C10 a E5, které lze bezpečně aplikovat i na citlivou pokožku.

Vitaminy v čisté a přírodní formě mají na vzduchu a světle tendenci oxidovat a ztrácet účinnost. Jejich uchovávání je proto velmi těžké a vyžaduje speciální technologii. Inovativní balení vitaminů Monodermá v podobě samostatných ampulí v biologicky rozložitelném obalu MonoDermoDose chrání aktivní látky před účinkem slunečního záření a zachovává jejich vysokou účinnost po celou dobu používání.

monoderma

K dispozici je několik variant s různými účinky pro různé druhy pleti. Všechny lze aplikovat buď individuálně nebo pro zesílení účinku a efektivnější léčbu kombinovat mezi sebou.

Monodermá A15

Vitamin A působí v  těle jako silný antioxidant, který současně udržuje pleť mladou, oddaluje příznaky jejího stárnutí a dodává ji zdravou barvu. Podporou regulace kolagenu udržuje vitamin A mladistvý vzhled pokožky, která se stává pevnější a vláčnější. Jeho vliv ocení také pleť se sklonem k akné, protože retinol účinně reguluje činnost mazových žláz.

A15-MonoDerma_large

Monodermá C10

Vitamin C je známý nejen jako významný antioxidant chránící pleť před volnými radikály, ale především jako účinný prostředek v boji proti vráskám a stárnutí pleti. Stojí za tím především jeho jedinečná schopnost navýšit produkci kolagenu a elastinu v kůži. Současně reguluje tvorbu melaninu, jehož nadměrná produkce vede k hyperpigmentaci. Při pravidelné aplikaci dodává pleti svěží a mladistvý vzhled.

dadfe3f977fc25a99c73208d1d461e

Monodermá E5

Vitamin E by se dal nazvat hojivou lázní pro všechny pleťové buňky. Účinně totiž podporuje jejich hydrataci a pokožka se stává vláčnou a hebkou. Nenapodobitelný efekt má také při léčbě spálenin a hojení jizev, který je dán jeho aktivní imunomodulací, tedy účinnou podporou imunitního systému. Podrážděná pokožka se jeho působením rychle zklidní a uchová si vlhkost. Jeho účinky ocení suchá, zralá a citlivá pokožka.

3e44a3e63b912f7ec2592ad28363d9

Foto: Archiv značky