Zakladatel značky, Jiří Stabla, je nejznámějším konopným aktivistou u nás, který založil síť Konopných lékáren. Studoval zdravý životní styl a už ve svých třiceti letech zanechal stopy v kosmetickém segmentu v USA, Číně, UK, Polsku a podílel se na obecném povědomí a nástupu konopných přípravků. Byl zcela prvním v České republice, kdo uvedl na trh zdravotnický prostředek z konopí. V roce 2014 se na soutěži Nature & Organic v Londýně umístil na druhém místě v kategorii nejlepší přírodní novinka světa právě s univerzální konopnou mastí.

Objev jménem CBG

Když dnes po dnes už populárním CBD (kanabidiol) našel látku CBG (kanabigerol), neváhal a dal se do dalšího vývoje. A tak vznikla nová česká kosmetická značka Kanabigerol.

Péče, kterou Kanabigerol nabízí, je výsledkem několika let studií výroby konopných produktů tak, aby fungovaly. CBG, tedy kanabigerol, se v konopí vyskytuje v malém množství a díky tomu je poměrně vzácná. I proto ji profesionálové ve svém oboru nazývají konopné zlato. Rostlina, která produkuje nejvíce CBG a kterou značka Kanabigerol používá, se jmenuje Santhica. Konopná léčba nemá žádné negativní účinky na orgány a životně důležité funkce, jako je tomu u chemických léků.

Produkty Kanabigerol neobsahují umělé parfemace, vůni jim propůjčují rostlinné extrakty a esenciální oleje. Produkty jsou veganské a netestované na zvířatech. Co můžete od značky Kanabigerol vyzkoušet?

KANABIGEROL Revitalizing Face Cream CBG

Jemně našlehaný pleťový krém s prvotřídním olejem z konopí, který obsahuje celé spektrum kanabinoidů. Bohatý na CBG, s olejem z inca inchi pro anti-aging účinky a se skvalenem pro hedvábnou texturu. Voní po citrusech a je vhodný i pro citlivou pleť.

50 ml, 699 Kč

KANABIGEROL Cannabis Oil CBG 3 %

Vysokojakostní přírodní konopný olej k univerzálnímu použití na pokožku celého těla. Naneste jednu kapku na postižené místo. Plné spektrum kanabinoidů pomáhá rychlé revitalizaci kůže.

10 ml, 899 Kč

KANABIGEROL Universal Ointment CBG

Kosmetická mast v podobě jemné, čištěné vazelíny s konopným extraktem bohatým na kanabigerol (CBG). Mast obsahuje také olej z inca inchi (peruánské zlato) a olej z růže. Je určena pro každodenní péči o pokožku celého těla, kterou chrání před negativními vlivy vnějšího prostředí. Je vhodná pro jedince s kožními problémy, jakými jsou lupénka či ekzémy. Regeneruje suchou a popraskanou pokožku, eliminuje projevy podráždění a obnovuje pleť po popáleninách. Má revitalizační účinky.

100 ml, 399 Kč

Produkty značky Kanabigerol seženete exkluzivně v parfumeriích FAnn a online.