A jaká byla jeho vize? Kůže je “ekosystém”. Pokožka žije a dýchá, v určitém prostředí a čase se mění a vyvíjí. Měli bychom ji naučit přirozeně žít, a ne ji vylepšovat. Jean-Noël Thorel pracoval ruku v ruce s většinou významných odborníků i na pokožku. Také s biology, kteří objevovali významné molekuly a postupy umožňující biometrické akce. A tak je to až dodnes.

Jsme průkopníci v našem oboru. Náš obor je kůže, biologie a dermatologie. Naše vize, jak postupujeme, je jiná než u ostatních. Nestačí opravovat dysfunkce kůže, našim cílem je chrániť pleť a umožniť jí přizpůsobit se prostředí a životnímu stylu po dobu jejího života. Zbůsob, jakým věci děláme, je pro nás stejně důležitý jako to, co děláme.“ Jean-Noël Thorel, zakladatel Bioderma.

Více než 30 let zlepšování
Laboratoire Dermatologique BIODERMA, se sídlem v Lyonu ve Francii, v úzké spolupráci s dermatology a renomovanými výzkumnými centry vyvíjejí a uvádějí na trh dermato-kosmetické výrobky, určené na lékařské doporučení.

Bioderma micelární voda Sensibio H2O

Bioderma micelární voda Sensibio H2O

Hvězdné produkty 

Bioderma tak přináší inovované produkty, které zaujaly nenahraditelné místo na kosmetickém trhu. Bioderma jako první přinesla na celosvětový trh koncept micelární vody a připravila hvězdný produkt Sensibio H20. Tento produkt vyvolal revoluci v odličování. Používají ji k odličovaní nejlepší světoví vizážisti, modelky a celebrity.

Bioderma je také průkopníkem ve fotoprotekci a vyvinula patent buněčné BIO-ochrany. Tato aktivní složka na sluneční ochranu brání dlouhotrvajícímu ničivému účinku při vystavení se škodlivému UV žáření. Právě sluneční řada Photoderm zaručuje tisícovkám spokojeným klientům spolehlivou ochranu v době krásnych letních dnů a doprovází je po celém světě na dovolených.

Portfolio Bioderma je velmi široké

Portfolio Bioderma je velmi široké

Samotná továrna se nachází v městě Aix En Provence ve Francii. Každoročně se tu vyprodukuje velké množství kosmetických produktů, které jsou distribuované do 70 zemí světa. V továrně se musí dodržovat přísné bezpečnostní a hygienické normy a každý produkt je pečlivě kontrolován i po samotné výrobě. Laboratoire Bioderma netestuje svoje produkty na zvířatech, produkty sa testují na umělém kožním tkanivu. BIODERMA sa stala první nezávislou laboratoří na francouzském trhu.

Produkty v cestovní velikosti

Produkty v cestovní velikosti

Pro všechny kožní projevy nabízí značka biologické řešení podporou buněčného metabolizmu. Biologie ve službách dermatologie sa stala inovativním způsobem vývoje produktů pro pleť. V jejím portfoliu tak najdete produkty pro problematickou i suchou pleť, ale i pro pleť s problémy rosacea či proti pigmentovým skvrnám.

Foto: Archiv značky