Balíček Love & Passion obsahuje dva limitované produkty. Prvním z nich je designové mýdlo Love, které voní po granátových jablcích, černém rybízu, ostružinách a citrusech okořeněných tóny santalového dřeva a pižma. Pod druhým kouskem se skrývá růžový lesk na rty Passion, který rozmazlí rty šťavnatým ovocem a jemným avšak vášnivým zabarvením. Do každého balíčku je navíc vloženo malé mýdlové srdce.

Celý balíček je vyrobený z přírodních materiálů a po využití produktů po něm nezůstane v přírodě ani stopa. V Almara Soap navíc do balení přidali malou růžovou kartičku s QR kódem, která směřuje na vyladěný valentýnský playlist.

Limitovaný balíček Love & Passion je k dispozici exkluzivně na e-shopu Almara Soap od 27. 01. 2021 do vyprodání zásob, tedy zhruba do druhé poloviny února. Lesk na rty Passion byl vytvořen speciálně pro balíček lásky a bez své spřízněné duše – mýdla Love, se samostatně neprodává. Mýdlo lze samostatně zakoupit v kamenných obchodech a na e-shopech obchodních partnerů Almara Soap, jejichž mapu naleznete na webu Almara Soap.