Savoy SPA by L’Occitane je pozvánkou do světa božské relaxace a smyslových požitků. Jakmile vstoupíte, vůně přírodních ingrediencí obsažených v přípravcích L’Occitane, které se k masážím, koupelím a zábalům používají, vás přenesou přímo do prosluněné Provence. Ucítíte povzbuzující verbenu, uvolňující levanduli, vychutnáte si péči lahodné mandle a výživného bambuckého másla. A to vše ve Špidlerově Mlýně.

Savoy SPA by LOccitane

Savoy SPA by LOccitane

Odpočinek a relaxaci můžete zahájit prohřátím v hotelové sauně nebo si dopřát uvolňující zážitek ve vířivce. Vybrat si můžete také z mnoha dostupných masáží, při které hrají velkou roli masážní oleje L`Occitane. Například relaxační masážní olej plný bylinných esenciálních olejů hraje hlavní roli při klasické relaxační aroma masáži, jež vás zbaví napětí a stresu nebo při uvolňující masáži zaměřené na odstranění svalového napětí zad, ramen a šíje.

Savoy SPA by L’Occitane

Savoy SPA by L’Occitane

Odbourat tuky a zbavit tělo škodlivých látek pomůže zeštíhlující masáž problematických partií pomocí mandlového tělového oleje, nastávající maminky zase ocení speciální harmonizující masáž bříška hypoalergenním balzámem. Levandulová koupel navodí pocit hlubokého klidu a vaše ruce si užijí zjemňující péči přípravků z bambuckého másla. Mandlový peeling těla zbaví pleť odumřelých buněk a hydratační zábal jí dopřeje vše, co potřebuje.

Legendární Hotel Savoy postavený v roce 1881 Josefem Erlebachem má skvělou polohu přímo v centru Špindlerova Mlýna, díky níž je ideální pro rodinné procházky i pro milovníky lyžování. Celé jedno patro hotelu Savoy je nyní navíc věnováno relaxaci a odpočinku v novém SPA by L’Occitane.

Hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně

Hotel Savoy ve Špindlerově Mlýně

Foto: Archiv značky