Beauty tip: Dvoufázový elixír SENSAI Dual Essence

/ Lenka Komrsková

Univerzálnost je hlavním rysem produktů, které se okamžitě přizpůsobí typu vaší pleti. Vyberte si ten pravý a odhalte vaší přirozenou krásu, vaší SILK SKIN. Každý produkt byl koncipován tak, aby vyhovoval individuálním potřebám žen v péči o pleť. Zaměřují se na specifické oblasti pleti, které vyžadují často zvláštní pozornost. Zahalte svou pleť do hedvábí a vyzvedněte svoji krásu. Sjednoťte tón pleti, zpevněte kontury, předejděte tvorbě vrásek, dosáhněte hedvábně jemné pleti.

Kapka čistého světla

Dvoufázový elixír na bázi oleje se složkou esence, která obklopí vaši pleť vlnou hydratace a opět ji rozzáří.

Základem produktu je patentovaná anti-age SENSAI formule v kombinaci s Koishimaru Silk Royal ™ a přírodními oleji. Tato unikátní kombinace opět vyživí a posílí vaši pleť, která bude na první pohled hladší. Hedvábná textura, která se dokonale absorbuje do vaší pleti.

Rozzařte a poznejte krásnější pleť na první pohled. První z řady profesionálních “EXPERT” produktů.

Dual Face Technology

Dvě formule v jednom, technologie přinášející výhody oleje a esence v dvoufázové kombinaci. Formule na bázi oleje napomáhá zjemňovat pleť. Druhá fáze – esence – zahalí pleť hloubkovou hydratací a tím dochází i k lepší absorpci účinných látek. Při protřepání se obě látky navzájem promíchají a snadno se aplikují. Pro hedvábně jemnou a osvěženou pleť.

Olivový olej – extrahovaný z plodů olivovníku v nejčistší formě. Plody, které jsou vyzdvihovány zvláčňujícími vlastnostmi.

Extrakt z listů perily – pochází z aromatických bylin pěstovaných na udržitelných farmách zaměřených na recyklaci, které nepoužívají zemědělské chemikálie a chemická hnojiva.

Squalane – pochází z udržitelně pěstované cukrové třtiny. Hydratuje a rozzařuje pleť.

Koishimaru Silk Royal™
Unikátní směs s anti- age účinky. Navržena tak, aby stimulovala pleť k produkci kyseliny hyaluronové ve vrstvách dermis i epidermis. Pro hloubkově hydratovanou pleť. Posiluje ochrannou bariéru pleti, vyrovnává její nerovnosti a zároveň tvorbou AGE (Advanced Glycation End Products) a okysličením pleti minimalizuje známky únavy a stresu.

SENSAI Dual Essence

Dvoufázový elixír kombinuje přírodní oleje s účinnou anti-age esencí, která obsahuje jedinečné Koishimaru Silk Royal ™. Pouze lehkým protřepáním se přírodní oleje a jemná esence vzájemně promíchají a tím se jejich účinky znásobí. Olejová složka zjemňuje pleť a esence pleť hloubkově hydratuje. Anti-age účinky pleť vypnou a předcházejí známkám stárnutí. Pleť bude hladší a pevnější na pohled. Elixír, který se stane vaši nedílnou součástí v denní péči o pleť.

Informativní cena: 4350 Kč/30 ml

Aplikace

Elixír aplikujte po SENSAI lotion ráno nebo večer. Lehce protřepejte, aby se směs promíchala a poté dlaněmi jemně masírujte pleť.

    • Pokud chcete vaši pleť ještě více vyživit, promíchejte 1-2 kapky s jakýmkoliv produktem SENSAI s hydratačními účinky.
    • Naneste i na tělo a nehty a užijte si jemný dotek hedvábí.

 

Masážní technika

Nejdříve aplikujte olej na tváře, poté pod ně položte konečky vašich prstů a začněte s jemnou masáží směrem nahoru k čelu. Tento postup několikrát opakujte. Celý rituál zakončete jemným pozvednutím tváří dlaněmi.