Slavné krásky a jejich ještě krásnější dcery

/ Redakce

Když nedávno supermodelka Cindy Crawford vzala do společnosti svou dospívající dceru, celému světu spadla brada. Teprve patnáctiletou Kaiu čeká stoprocentně stejně hvězdá kariéra. A jak jsou na tom další dcery slavných krásek?

Goldie Hawn a Kate Hudson

Obě jsou krásné, talentované a slavné. Slavná hollywoodská herečka se proslavila svým sexy úsměvem a i přes to, že už to není žádná mladice, je stále krásná a půvabná. Takovou matku by s přála nejedna z nás.

profimedia-0211522027

 Angelina Jolie a Shiloh

Když se dají dva nejkrásnější lidé planety dohromady, je zcela jasné, že jejich děti podědí jejich krásu. Nádherná okatá holčička si ale přeje býti chlapcem. Nosí krátké vlasy, klučičí oblečení a nechává se oslovovat jménem John. V rodině už dokonce řeší operaci pohlaví.

profimedia-0233746935

Courtney Love a Frances Bean Cobain

Dcera slavného hudebníka Kurta Cobaina se svou matkou měla dlouhá léta spory. Dokonce byla v dětství svěřena do péče své babiččce. Teď už jsou ale prý v pohodě.

Courtney Love 'In Conversation' event with Dylan Jones, as part of the Liberatum 'Women in Creativity' series, London, Britain - 21 Mar 2016

Cindy Crawford a Kaia

Patnáctiletá brunetka podědila po mamince jen to nejlepší. Například louhé gazelí nohy a kočičí pohled.  Jejího půvabu už si stačili všimnout i v módní branži a tak je Kaia jednou z tváří Marca Jacobse a ke spolupráci si ji vybraly i další neméně slavné značky jako Versace či Miu Miu. Kaie tedy předpovídáme opravdu hvězdnou buducnost.

Cindy Crawford and Daughter Kaia Gerber Out in Malibu

Reese Witherspoon a Ava Elizabeth Phillippe

Jako vejce vejci. Pravá blondýnka má asi velmi silné geny, protože ani její dcera Ava ani její mladší bratr Deacon nemají ze svého otce, herce Ryana Phillippa, téměř nic. Reese navíc vypadá stále jako holčička, takže vypadají spíš jako sestry.

Los Angeles Premiere for the new HBO Limited Series Big Little Lies

Julianne Moore a Liv Freundlich

Že Liv svou maminku nezapře je jasné už na první pohled. Čtrnáctiletá slečna podědlila její rusé vlasy, půvab i krásnou postavu.

rs_634x1024-130911185049-634.Julianne-Moore-Liv-Helen-Freundlich.ms.091113Foto: Profimedia