StriVectin Double Fix For Lips Plumping & Vertical Line Treatment

/ Redakce

Sérum pro zvětšení rtů a vyhlazení vrásek 2v1! Z jedné strany přípravek pro zvětšení objemu rtů. Z druhé strany speciální receptura pro drobné vrásky v okolí úst.

Chcete mít mladistvě plné rty se zpevněnou konturou? Jde to i bez estetických zákroků. Nové high-tech Double Fix 2v1 skrývá na jedné straně sérum pro viditelné vyhlazení rtů a na druhé sérum pro vyhlazení vrásek v okolí úst. Jeden přípravek = jedna cena = dva produkty.

Sérum nelepí a na rtech zanechává jemný lesklý finiš. Aplikovat ho můžete samostatně i přes rtěnku, a to bez pocitu brnění či pálení, které je časté u běžných přípravků. Vyhlazuje také svislé vrásky okolo kontury rtů (tzv. kuřácké vrásky). První výsledky jsou viditelné už po 4 týdnech používání!

Proč si sérum zamilujete:

  • 2 přípravky v 1 balení
  • Dlouhodobě vyhlazuje svislé vrásky okolo úst
  • Rty jsou viditelně plnější a mladistvější
  • Hydratuje a pečuje o pokožku rtů
  • Zvýrazňuje přirozenou barvu rtů a dodává oslnivý lesk

 

Pro koho je určeno? 

  • Pro ženy i muže od 30 let

 

Výhradní distributor značky StriVectin nabízí kolekci produktů s vysoce výkonnými recepturami proti stárnutí pleti. Těží z více než 35 let biomedicínského výzkumu a patentované technologie NIA-114. Produkty StriVectin viditelně transformují pokožku s trvalými a klinicky ověřenými výsledky a patří k nejprodávanějším anti-age produktům v USA!

Mějte přirozeně plné a mladě vypadající rty

S přibývajícími roky rty ztrácí svůj objem, barvu a začínají se ztenčovat. Když k tomu připočítáte i stovky každodenně opakujících se pohybů – úsměv, polibky či třeba pití brčkem – začínají se postupně tvořit svislé mimické vrásky, kterým se říká také kuřácké. Rtěnka i konturovací tužka už nedrží jako dřív, ale rozpíjí do čím dál viditelnějších linek v okolí úst.

Inovativní přípravek 2v1 obsahuje dvě receptury, které jsou zacíleny jak na rty, tak i na vrásky okolo nich. Jedna z receptur rty vyhlazuje, vrací jim ztracenou plnost a šťavnatou barvu. Zatímco druhá viditelně minimalizuje vrásky v kontuře rtů.

Dostupnost: www.aurio.cz, 690 Kč