Svěřte své obočí do rukou profesionálů

/ Lenka Komrsková

Už jste přišli na to, jak moc dokáže úhledné obočí zvelebit váš výraz? Dokáže otevřít oči, omladit, zvýraznit vaše přednosti a působí upraveným dojmem.

Benefit Cosmetics ví, jak na to. Tato společnost jej zdokonaluje již od roku 1976. Dnes je Benefit celosvětovou jedničkou na trhu v kategorii obočí co se týká servisů i produktů.

Ve vybraných parfumeriích Sephora v Česku a Douglas na Slovensku můžete navštívit Benefit Brow Bary. Specializovaná místa, kde přímo vyškolený personál vaše obočí vyměří tak, aby co nejvíce lichotilo vašemu tvaru obličeje. Obočí se následně zkonzultuje, aby byl výsledek přesně podle vašich představ.

Obočí se na Brow Baru depiluje voskem, což je rychlejší, efektivnější a méně bolestivá metoda než v případě trhání pinzetou. Obočí je začištěné a má krásný tvar.

Další oblíbenou službou, kterou na Brow Baru můžete využít, je barvení obočí. Díky barvě bude obočí vypadat hustší a plnější. Mnozí z nás barvu také ocení ve chvílích bez make-upu, protože dodá tváři výraznější a upravenější vzhled.

Servis můžete zakončit depilací partie nad horním rtem. Součástí je i jemné líčení a poradenství. Máte tak jedinečnou příležitost se nechat zkrášlit a vyzkoušet další bestsellery tohoto indie brandu.

Celý servis zabere maximálně 30 minut a vy odejdete svěží a sebevědomá!

Zkuste některý z Benefit BrowBarů a zamluvte si svůj termín. Více informací najdete na www.benefitcosmetics.com.