Milan Fashion Week: Backstage plná ženskosti

/ Redakce

Milánský fashion week je v plném proudu a tolik oblíbené scény z backstage se začínají objevovat nejen na sociálních sítích. Nahlédněte spolu s námi k několika z nich.

Zatímco módní New York i Londýn se v rámci líčení i hairstylingu držel více určité neutrálnosti, v Miláně se dostává do popředí ženskost.

Emilio Pucci představil svoji ženu v nové sezoně tak trochu s nádechem 70.let. Vlající kudrliny s přesnou pěšinkou doplnil zářivý make-up s jemně podmalovanými linkami, který měla na starosti Lisa Butler, make-up artistka značky MAC Cosmetics.

Emilio Pucci

I ženy u Giorgio Armani měly vlasy kudrnaté, ale spletené dozadu. Svěží a jemně třpytivý make-up z nové jarní kolekce Armani Beauty podtrhla make-up artistic Linda Cantello pastelovými linkami.

Giorgio Armani

Make-up na přehlídce Roberto Cavalli měla na starosti Pat McGrath, zkušená britská make-up artistka. Zvolila kouřově hnědé stíny a podtrhla oči také krémovou hnědou tužkou. “Je to celé Cavalli vzhled, ale ne nutně za použití černé, vzdušné a okouzlující.” dodává Pat McGrath. Rozevláté účesy pak stylově doladily Cavalliho jarní kolekci.

Roberto Cavalli

Jako porcelánové panenky vypadaly modelky na přehlídce Blumarine. O porcelánově čistý make-up se postaral tentokrát Tom Pecheux z MAC Cosmetics.

Blumarine

Nejvíce zářivě ovšem vypadala moderní Barbie, kterou předvedl Jeremy Scott pro Moschino. Perfektně bezchybný make-up, růžové rty a dlouhé řasy, co jiného mohla také Lucia Pieroni – make-up artistka pro Moschino – vymyslet. Bohatě natupírované blonďaté, hnědé i černé paruky pak dodaly oživlým panenkám Moschino – Barbie tu správnou dávku humoru.

Moschino

Moschino

Foto: wwd.com