Parfémy letošního podzimu

/ Redakce

Nejen nové módní kousky jsou na podzim třeba. Nezapomínejte ani na vůně, které rovněž mohou oživit váš styl.

Modern Muse Le Rouge

Estée Lauder představuje nový odvážnější pohled na moderní ženskost – Modern Muse Le Rouge, novou vůni inspirovanou okouzlující a zároveň provokující tváří klasické vůně Modern Muse. Le Rouge znázorňuje ženu, která je sebevědomá, sexy a nikdy dlouho bez povšimnutí. Všechno se točí okolo její barvy – červené. Červená ztělesňuje její styl, její životní postoj a sílu její osobnosti. Le Rouge je inspirací. Se svojí smělostí, nadčasovým půvabem a záviděníhodným sebevědomím čeká na vaše reakce. Její styl a samotná přítomnost vždy zapůsobí. Je odvážná, sexy, provokativní a inspirativní.

Modern Muse Le Rouge je svým nádechem ovocných orientálních plodů a bohatou vůní růží se sametovým koncem, vůní velmi kontrastní. Struktura parfému umožňuje ženám zažít vůni prostřednictvím dvou kontrastních akordů. Ve vůni najdete šťavnaté tóny Bourgeon de Cassis a malin, v kontrastu s výraznou vůní růžového pepře a šafránu, která splývá s květinovým bohatstvím bulharské růže.  Sexy, provokativní, smyslná a dramatická stránka vůně je vyjádřena pomocí návykové směsi vůní madagarskaské vanilky, rafinovaného zemitého vetiveru a pačuli – to vše Múzouzakončeno silně ženskou vůní magnólie a jasmínu.

sss

Múzou samotného parfému se stala Kendall Jenner, hvězda módního světa a sociálních sítí, která debutuje ve své vůbec první kampani na parfém. Televizní spot byl natočen v režii s oceňovaným režisérem hudebních videií Jonasem Akerlundem, který ve spolupráci s Kendall přináší živoucí sílu parfému Moder Muse Le Rouge. Tisková kampaň byla nafocena pod taktovkou Mikaela Janssena, který zachytil nepopiratelný půvab, sílu a Kendellinu magnetickou osobnost.

DKNY Be Desired

S novinkou na podzimní sezónu přichází i značka DKNY se svým novým parfémem DKNY Be Desired. 

Dveře do skrytého světa městských zahrad New York City … Metropole přinášející nekonečné množství možností … Nechte se zlákat neuvěřitelnou sílou tepu metropole a nechte se pohltit jejím duchem. Hoďte za hlavu všechny zábrany a užijte si novou návykovou a lahodnou vůni DKNY: DKNY Be Desired.

DKNY BE DESIRED: Nová vůně v sobě ukrývá květinové tóny, svěží a krémové tóny jsou doplněny o svěží vůni zelených rostlin. Vůně vás pokaždé okouzlí kapkou vůně pomerančového oleje kombinovaného s tóny černého rybízu a květů fialek pokrytých ranní rosou. Vaše smysly bude pokoušet vůně ledového grapefruitu. Dotek exotiky s sebou přináší tóny jasmínu a turecké růže. Neopomenutelnou podstatou vůně je pak vůně cedrového a ambrového dřeva.

FY16_DKNY_BeDesired_EDP_100ml_SPB_5H8F_01_silo

Essenze Mediterranean Neroli

Svět vůní nezapomíná ani na pány. Značka Ermengildo Zegna uvádí na trh další přírůstek do kolekce Essenze Mediterranean Neroli. Mediterranean Neroli se otevírá tóny osvěžujicího Bigarade petitgrainu, který vzniká z listů hořkých italských pomerančovníků. Exkluzivní dotek citronu a máta se zázvorem, jež stimulují vaše smysly. V samotném srdci je vůně velmi mužská a ukrývá v sobě dřevěné tóny cypriše. Tóny Neroli vůni zjemňují. Čerstvost vůně zajišťuje levandule, rozmarýn a jasmín. Moderní a ostřejší ráz vůni dovává rebarbora. Ambrox a santalové dřevo dodávají vůni teplo a záři středozemního slunce. Vůně ja zakončena pižmovou vůní, dodávající parfému na eleganci.

Zegna Essenze Mediterranean Neroli Bottle w Carton

Foto: Archiv firem