Francouzský cop

Naprostá klasika, se kterou rozhodně nešlápnete vedle. Sofistikovaný, praktický a přitom trés chic účes můžete nosit zkrátka kdykoliv a kamkoliv. K jeho přípravě potřebujete jen trochu šikovnosti (případně kamarádku), tenký hřeben k rozdělení pramenů, transparentní gumičku a lak pro konečnou fixaci. Vlasy hřebenem rozdělte do pramenů a začněte vlasy zaplétat. Je jen na vás, zda zvolíte dokonale utažený cop, nebo jeho uvolněnější, lehce messy verzi, která je pro léto ideální.

Wet look

Přestaňte se stresovat tím, že v horkých dnech vaše vlasy působí zplihle, krepatí se, nebo jsou nepoddajné. Nebudete pak muset řešit ani pocit mastných vlasů… Mokrý look vypadá skvěle jak na dlouhých, tak na krátkých vlasech. Do lehce vlhkých vlasů naneste stylingový produkt pro wet look efekt. Začněte aplikovat od kořínků až postupně do celých délek. Poté vlasy širokým hřebenem učesejte do požadovaného tvaru. Hotovo!

Ponytail

Účes který zvládne naprosto každý, netrvá déle, než dvě minuty a sluší naprosto každému? Starý dobrý ponytail. A nejlépe ten hodně vysoko posazený. Vlasy důkladně pročešte širokým kartáčem a nastříkejte na ně malé množství stylingového produktu pro uhlazení. V předklonu vlasy vyčesejte do nejvyšší úrovně hlavy a uvažte culík. Gumičku poté obmotejte pramenem vlasů, který zafixujte pinetkou.

TIP: S poletujícími baby vlásky si skvěle poradíte s kartáčkem na vlasy. Ten jednoduše posprejujte fixačním lakem a poté vlasy jemně učesejte.