Vital Perfection: Shiseido představuje rapidní revitalizaci očního okolí

/ Redakce

Pro povznášející zítřky

Viditelně redukuje vrásky, tmavé kruhy a váčky pod očima za pouhý 1 týden. *S novým MATSU-ProSculpt komplexem se zaměřuje na hlavní příčinu stárnutí v oblasti očí. Zesílená technologie ReNeura ++ podporuje schopnost pokožky se rychleji regenerovat. Pro hladší, pevnější a rozzářený pohled.

Vaše upřímné vyjádření

Aniž byste si to plně uvědomila, vřelost a dobré emoce mohou mít velký vliv na vaši pleť. SHISEIDO podporuje přirozené stárnutí pokožky a tím zlepšuje vitalitu a odolnost oblasti očí.

Oblast očí je zvláště citlivá na mrkání a mimické výrazy, protože kůže se postupem času stává méně pružnou. Kvůli ochabnutí svalu orbicularis se začínají objevovat vrásky, vytvářejí se oční váčky a tmavé kruhy.

S novým MATSU-ProSculpt Complex a SHISEIDO exkluzivní ReNeura Technology ++ ™ může být oblast kolem očí jasnější, živější a hladší.

Informativní cena:

Uplifting and Firming Eye Cream, 2 390 Kč
Uplifting and Firming Express Eye Mask, 2 390 Kč

Vital Perfection Uplifting a Firming Eye Cream and the Express Eye Mask společně
pomáhají očnímu okolí vypadat jasněji, jemněji a zářivěji.

Viditelně pevnější a rozjasněné oční okolí již za 1 týden*

Již za pouhý týden se projevují známky únavy související s věkem, jako jsou vaky pod očima, vrásky a tmavé kruhy, ty jsou viditelně sníženy pro pozdvižený a zářivý vzhled. *

Vital Perfection Uplifting and Firming Eye Cream má čtyři klíčové technologie. Nový MATSU-ProSculpt Complex, který je navržen tak, aby zpevnil pleť. KURENAI-TruLift Complex plus TruStructiv Technology napomůže liftingu víčka. VP8 pracuje na rozjasnění pleti. ReNeura Technology ++ ™, inspirovaná neurovědou, posiluje rychlost a účinnost očního krému.

Textura je bohatá a hedvábná. Krásně hydratuje, vyživuje a dodává pružnost. Dokonalý pocit z péče umocňuje delikátní vůně zimní sladké orchideje.

*Spotřebitelský test na 104 ženách.

Optimální výsledky stimulací tlakových bodů a masáže

Optimalizujte výsledky novou technikou a masáží očního okolí. Vytvořeno na míru pro zpevňující a rozjasňující oční krém.

  • Ráno a večer aplikujte jednu pumpičku na pokožku kolem oblasti očí.
  • Ráno použijte před SPF nebo make-up, který obsahuje ochranu před sluncem.
  • Večer používejte jako poslední krok vaší péče o pleť.
  • Vmasírujte do pokožky jemnými pohyby zevnitř ven.
  • Následujte rutinní proceduru vtlačení produktu pro stimulaci unavených očí a redukci tmavých kruhů.

 

O účinnosti Vital Perfection Uplifting and Firming Eye Cream

Viditelně snižuje vzhled únavy související s věkem za pouhý 1 týden. Po 4 týdnech používání se stav pleti výrazně zlepšuje.

Výsledky po prvním použití

Sérem nasáklé oční masky viditelně snižují vzhled únavy. Hydratují, projasňují a obnovují potenciál pokožky pro zpevněnou a vyhlazenou pokožku.

Polštářky z měkké textilie obsahují stejné čtyři technologie jako Vital Perfection oční krém, navíc obsahují retinol, který je účinný proti vráskám. Design masek je výsledkem stovek testů sledujících přizpůsobení se různým strukturám obličeje.

Oční maska má široké využití –   od tmavých kruhů a očních váčků, přes redukci jemných linek a vrásek, a to dokonce i na lícních kostech.

O účinnosti Vital Perfection Uplifting and Firming Express Eye Mask

Pevná a hladší pokožka ihned po použití. Klinicky testováno na 36 dobrovolnících.

Při společném používání poskytují tyto dva oční produkty velmi účinek proti známkám únavy související s věkem a vytváří zářivější vzhled.