Krátké vlasy ovládly Grammy Awards

/ Redakce

Každoroční udílení Grammy Awards je velmi sledovanou událostí nejen kvůli společenským a značkovým róbám přítomných dam i mužů, ale ostře sledované jsou také účesy.

Sladit drahé a třpytivé róby s účesy není jen tak. Vizážisti i hairstylisti ostře sledovaných hvězd červeného koberce rozhodně umí svoji práci doladit do detailů. Při pohledu snad skoro na všechny přítomné dámy bylo jasné, že přípravu nepodcenily a jejich účesy buď skvěle ladily s róbami nebo doplňovali jejich osobnost.

Zkráceno

Milé zjištění, že červený koberec již dávno nepatří jen dlouhým vlasům, potvrdila snad většina celebrit, které tak daly jasně najevo, že krátké účesy jsou v kurzu. Nejedna z nich své bujné kadeře ostříhala teprve nedávno. Například zpěvačka Beyoncé dělala ze svých vždy dlouhých vlasů přednost, na udílení cen dorazila se sestřiženým mikádem. Krátké vlasy patří k energické zpěvačce Pink i relativně nově nyní také k Miley Cyrus, která se pro tento večer držela svým střihem trochu zkrátka. Další dámou, které krátký účes rozhodně sluší je talentovaná zpěvačka Jennifer Hudson. Své kudrnaté afro podstatně zkrátila a výrazně dolů šla za poslední dobu i její váha a my nemůžeme jinak než gratulovat.

Jennifer Hudson

Těhotná zpěvačka Ciara dorazila v elegantně rozcuchaném delším účesu, který ale krásně ladil k její zlaté róbě. U Kelly Osbourne jsme na extravaganci zvyklí, fialovo šedé mikádo ji však velmi slušelo. Rozzářit večer se rozhodla zpěvačka Bonnie McKee, jejíž účes tak rozhodně nebyl k přehlédnutí.

Nejdelší vlasy na udílení Grammy Awards nakonec neměla žena, ale legendární country zpěvák Willie Nelson, který si je stylově zapletl do copů.

Foto: Profimedia