Vrstvěte

Konečně nastala doba vrstvení. Podzim je totiž jedno z nejlepších období co se módy týká. Podívejte se třeba na Pinterest a inspirujte se super podzimními outfity přímo od influencerek. Kupte si ten nejkrásnější trenčkot a kombinujte ho se vším, co vás jen napadne.

Hodně svíček, deka, kniha, čaj, znáte to

Na podzimu je nejlepší to, že můžeme být bez výčitek doma. Když je léto a hezky, tak prostě musíme být venku, jinak to ani nejde. Takže hned jak začne podzim a teploty trochu klesnou a večery se prodlouží, nastává ideální doba si uvařit čaj, zapálit milion svíček a sednout si někam dobrou knihou, seriálem, časopisem.

Abyste svůj ideální podzim dotáhla k dokonalosti, kupte si kvalitní čaj, konvičku a ty nejhezčí hrníčky a z vaření čaje si udělejte rituál. Nic si neodpírejte a lenošení si užijte se vším všudy.

Kvalitní časopisy

Internet je super, na papír ale podle nás nic nemá. Takže doporučujeme zajít do některého ze stylových knihkupectví (Page Five, Book Therapy) a pořídit si několik stylových a krásných časpisů. My doporučujeme třeba The Gentlewoman, Kinfolk nebo české SOFFA.

Filmy a seriály

Právě teď je také ideální doba dohnat resty co se seriálů a filmů týká. My jsme seriály právě teď trochu posedlí, takže se podzimu nemůžeme dočkat, jelikož dlouhé chladné večery jsou na “Netflix and chill” úplně nejlepší. Určitě se koukněte na Top Of The Lake, novou řadu Rick and Morty, film To The Bone s Lily Collins a komedii Okja.

Pumpkin spice

Nastává také čas dýní. Pokud zrovna nejste fanouškem všeho s příchutí “pumpkin spice”, pak si dejte alespoň originál. Z dýní se dá uvařit snad vše. Polévka, hranolky, pyré, koláč. Na co si jen vzpomenete, na sladko i na slano. Takže vypilujte svojí dýňovou polévku nebo koláč. A pokud nejste zrovna fanouškem dýňových receptů, pak si je alespoň dejte do bytu jako dekoraci. Vypadají super.

Kavárny

Jít do kavárny a sledovat lidi a ruch okolo je skvělá dopolední aktivita. O skvělé kávě k tomu ani nemluvě.  Zajděte třeba před prací. V Praze se navíc v poslední době otevřelo spousta super míst, kam musíte zajít. Udělejte si seznam a jděte do všech nových kaváren, které ve vašem okolí v poslední době otevřely. My doporučujeme třeba novou pobočku Bistra 8, Spižírnu 1902 a rozhodně musíte ochutnat boží croblihy z My Deer Bakery. Ale musíte být rychlí, protože jsou pokaždé vyprodané během pár minut.

Procházky

Pokud nejste zrovna fanoušci běhání, zajděte se projít. I to je skvělé cvičení. Nic navíc nevoní lépe, než čerstvě spadané listí. Udělejte si z procházek svoje nové kardio. Jestli vám vadí jen tak bezcílně bloudit, pak si pokaždé určete nějaký cíl. Jednou to může být výprava pro novou knížku, podruhé třeba pro kaktus, kávu, avokádo. My už se nemůžeme dočkat. Víte, že ideálně by člověk měl ujít asi 10 000 kroků denně? To může být váš další cíl. Každý den až do konce listopadu ujděte alespoň 8 000 kroků denně. My se rozhodně pokusíme. Jdete do toho s námi?