#BE ICONIQ BOX?
Nová exkluzivní dárková beauty krabička pro všechny náročné ženy v hodnotě 5 200 Kč za 1 490 Kč.
Proč si objednat
#BE ICONIQ BOX?

Obsahuje: 
6 luxusních beauty produktů, novinek nebo těch největších highlightů na trhu. Všechny produkty jsme za vás pečlivě vyzkoušeli, na náš výběr se můžete spolehnout. Hodnota #BE ICONIQ BOXu je 5 200 Kč.

CENA: 1 490 Kč
foto
6
luxusních
beauty produktů
Na co se můžete těšit
v #BE ICONIQ BOXu?

Čisticí krém Shiseido Gentle Cleansing Cream účinně odstraňuje make-up a nečistoty z pleti. Zanechává pleť jemnou a hydratovanou.

125ml, 1200 Kč

Čisticí krém Shiseido Gentle Cleansing Cream účinně odstraňuje make-up a nečistoty z pleti. Zanechává pleť jemnou a hydratovanou.

125ml, 1200 Kč

3605971770357_MRC_Cleansing_Oil_85ml

Ultralehký odličovací olej pro dokonalé vyčištění pleti. Jaký je? Je nekomedogenní a je vhodný i na oční okolí! Jeho velmi lehká olejová textura se po smíchání s vodou přetvoří na jemnou emulzi, která dokonale odlíčí Váš make-up a veškeré nečistoty. Midnight Recovery Cleansing Oil nejen že zanechává Vaši pokožku čistou a svěží, ale také jemnou a připravenou na noční regeneraci.

85 ml, 390 Kč

nocni-regeneracni-olejove-serum-pro-svezi-vzhled-pleti-midnight-recovery-concentrate_1449672320191203121904

Noční regenerační olej pro svěží vzhled pleti po probuzení. Stačí pouze 1 noc. Pár kapek. A vaše pleť bude po ránu vypadat mladší! Díky Midnight Recovery Concentrate bude Vaše pleť vypadat mladší každé ráno. Probuďte se s pocitem svěží a odpočaté pokožky. Sérum je z 99,8% zcela přírodní a podporuje přirozenou regeneraci pleti přes noc a pracuje, zatím co vy odpočíváte! Základními ingrediencemi jsou levandulový esenciální olej, pupalkový olej a hlavní ingredience Kiehl’s – skvalan, který se získává z oliv.

15 ml, 670 Kč

_Iuvenio

Pečujte o oční okolí a obličej s nanovlákenným sérem. Koncentrované anti-age sérum je vyrobené přímo z aktivních látek. Hi-tech peptidy a vitamíny aktivují obranné a opravné procesy, které jsou vlastní mladé pleti. Tím brání předčasnému stárnutí pleti a navrací jí mládí přirozeným způsobem. Základ séra tvoří biologicky aktivní kyselina hyaluronová s nízkou molekulovou hmotností, která zlepšuje přenos aktivních látek do pleti. Omlazení pleti neinvazivní cestou již po 1 týdnu každodenního používání.

2x 7 polštářků, 940 Kč

S přibývajícím věkem klesá v pokožce obsah křemíku, který je nezbytný pro tvorbu kolagenu a elastinu a stará se o zpevnění a vypnutí pleti. Pre-Aging krém jej pokožce opět dodává a napomáhá tak oddálení procesu stárnutí pleti. Obsahuje biotechnologickou pavučinu, která se na pleti rozprostře jako jemná síť a pomáhá účinným látkám snadněji proniknout do pokožky. Je vhodný pro mírně mastnou, smíšenou nebo mírně suchou pleť od 25 let. Inspirováno Koreou, vyrobeno v Německu.

50ml, 1100 Kč

_xpress-hair-grow

Golden Life Express Hair Grow je komplex účinných látek podporující rychlý růst vlasů a nehtů. Vyživuje pokožku a dodává jí pevnost a pružnost. Přípravek je vhodný pro muže i ženy. Pravidelné užívání přípravu Xpress Hair Grow má tyto pozitivní účinky: zlepšuje kvalitu vlasů, snižuje lámavost vlasů, snižuje lámavost nehtů a zabraňuje jejich štěpení, udržuje pokožku vitální, posiluje imunitu.

90 tobolek, 750 Kč

objednat
#BE ICONIQ BOX
Odebírejte newsletter
#BE ICONIQ BOXu
Přihlaste se ale k oběru newsletteru, aby vám neutekla připravovaná edice
kontakt
V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na: [email protected]
Adresa

Na Perštýně 2,
Praha 1, 11000

Telefon

+420 734 790 600

img80798
Adresa

Na Perštýně 2,
Praha 1, 11000

Telefon

+420 734 790 600