Bella Brutta přichází s opravdovou vůní jara

/ Redakce

Je mi jasné, že většina čtenářů při ranním vyhlédnutí z okna šla raději hledat vhodné zimní boty. Jsem ale optimista a věřím, že se toho jara vážně už brzy dočkáme, i proto přicházíme s další, tentokrát voňavou inspirací.

Tu můžete hledat například v pražském obchodu Bella Brutta, který zastupuje osobité a nekonvenční značky a snaží se hájit jejich dědictví. A podle mého názoru jim to jde naprosto skvěle.

Uspokojení najdou milovníci rafinované módy a kvalitních kultovních značek obuvi, nechybí například svět námořní klasiky Armor Lux, smyslná značka Deha. Nekončící barevnou paletu hledejte u Desigual, okořeňte svůj šatník se Scotch & Soda a navrch přidejte hravost v podobě bot Mel či Melissa.

10981199_10152805490474779_1704560624486578691_n

A právě díky poslední jmenované, brazilské značce obuvi Melissa s třicetiletou historií, se můžete také přiblížit ke kouskům oděvních velikánů.

Na plastových střevíčkách se rok od roku podílejí velice zvučná jména, je libo kultovní modely od Karla Lagerfelda, romantické lodičky se srdíčkem od Vivenne Westwood nebo futuristické botičky od Zaha Hadid? A co takhle smyslné lodičky Jean Paul Gaultier? Že si nemůžete z plastových provoněných krasavic vybrat? Nebojte se, nejste sami.

MELISSA-INCENSE-KARL-LAGERFELD

 

Jarní kolekce botiček Melissa je opět velice rozmanitá, najdete v ní pohodlné balerínky, zajímavě řešené vyvýšené sandály, boty na platformě i klasické plastové lodičky. Opět nechybí zásahy samotných návrhářů, Karl Lagerfeld se evidentně nemůže odpoutat od svého domácího mazlíčka Choupette a motiv kočičí hlavy zdobí světlé baleríny. Jestli vám připadají kočky moc dětinské, vsaďte na baleríny s motivem slunečních brýlí, najdete je v zářivých barvách.

11128_1607769519439102_2461684173921627750_n

Jason Wu vsadil na jednoduchost a originalitu a nechal vytvořil sandály s plnou špičkou a volnou patou, k dostání jsou ale také jeho baleríny. Isabela Capeto zase zdobila obuv pomocí jemných květů pro vytvoření zajímavého krajkového efektu.

Kousky z jarní kolekce najdete buď v online obchodu Bella Brutta nebo kamenné prodejně na adrese Konviktská 30, Praha 1. A kdo nestíhá během pracovních dní, má možnost využít příjemné sobotní otevírací doby od 11 do 19 hodin.

Foto: Facebook, Archiv firem