Betty boří mýty

/ Redakce

V úterním článku, který se věnoval blogování v páru, jsem se zmínila o roztomilé a nadějné Betty Autier. Myslím, že přišel ten správný čas, představit si tuto módní bloggerku, jejíž účes velice často zdobí nepřehlédnutelná mašle růžové barvy.

Betty, která se narodila v Paříži, bloguje od roku 2007 na známé adrese Le Blog de Betty. Své francouzské kořeny doprovázející velký cit pro elegantní módu dokázala skloubit s nošením výstřednějších doplňků, a tak vznikl její unikátní styl charakterizovaný rozcuchanými vlasy, květinovými čelenkami i brýlemi se srdíčky.

Betty už je prostě taková. Ráda kombinuje designérské kousky s oblíbenými věcmi z řetězců jako je Topshop či Asos a jejím největším přáním je rozbít v ulicích monotónní francouzský styl, čímž si dopomáhá mixováním svých oblíbených stylů a výraznou barevnou paletou.

Za spontánními fotkami na blogu stojí její nadaný přítel, díky kterému se prý už nebere tolik vážně, jako tomu bylo dříve. Mezi její oblíbené návrháře patří Viktor & Rolf, Stella McCartney a Chloé. Během sprchy si pouští největší hitovky Gwen Stefani a Katy Perry. Je to právě hudba, jíž se Betty věnuje ihned na druhém místě za blogem. Skládá texty, které následně přezpívává.

O blozích hovoří jako o velice důležitém médiu. Móda je díky nim najednou mnohem blíže lidem, otevřená pro každého. Ten svůj píše dokonce v pěti jazykových mutacích (anglicky, francouzsky, portugalsky, španělsky a italsky), což rozhodně stojí za nemalý obdiv. Patří sice ke starším ročníkům z mezinárodně populárních bloggerek, její názor má ovšem velkou hodnotu, a proto ji často potkáte v prvních řadách během zvučných přehlídek či společenských akcích.

Foto: Pinterest.com