„Utečte do ráje, kde zapomenete na všechny starosti. Čeká vás nezapomenutelný zážitek v apartmánech s vlastní saunou, krbem, vnitřním bazénem nebo vířivkou v přírodě,“ říká ředitelka celého komplexu Alena Ženíšková.

You&Me tvoří šest samostatných a uzavřených apartmánů, z nichž každá byla vytvořena v jiném stylu. Můžete si tak vybrat mezi pobytem v apartmánu Salt, který zdobí velká onyxová stěna, nebo v Industrialu, který vkusně kombinuje kov, dřevo a cihly. Dále je v nabídce apartmán Waikiki inspirovaný tropickými destinacemi, kde na své zahradě najdete skutečné palmy. Apartmán ve stylu Bio se může pyšnit ručně obloženým krbem z kamenné kůry, vnitřním bazénem s jemnou perličkou a venkovní saunou s vůní bylinek. Kdo miluje les, ten si jistě vybere apartmán Wooden s dřevěnou vanou u krbu, nebo jezírkem s rybičkami. Nabídku pak uzavírá vila Stone, která má vanu a krb vytesaný přímo do skalní stěny.

„Jsme přesvědčeni, že náš projekt posouvá kvalitu tuzemského wellness na zcela novou úroveň. V Česku zkrátka není žádný srovnatelný projekt a proto věříme, že si You&Me rychle najde svou klientelu, která dovede ocenit servis té nejvyšší úrovně při zachování absolutního soukromí. Když si u nás objednáte pobyt, tak dostanete unikátní kód, kterým si daný apartmán po příjezdu odemknete a za celou dobu se tak nemusíte potkat ani s personálem. To se týká i situace, kdy si objednáte jídlo nebo pití – objednávku uděláte přes tablet přímo v domečku, a vše je vám následně doručeno přes podávací okénko, takže po celou dobu opravdu nepřijdete s nikým do kontaktu a máte tak zaručené to nejvyšší soukromí,“ popisuje Alena Ženíšková další benefit You&Me.

„Chtěli jsme pak vyjít vstříc i lidem, kteří by chtěli nebývalý luxus You&Me využít jen na několik hodin, a tak je možné si vybraný domeček zarezervovat už na pobyt v délce od tří hodin a více,“ dodává ředitelka You&Me. Celý resort je pak vybaven unikátní technologií na ohřev a výměnu vody, díky čemuž se dramaticky snižují náklady na energie. „Každý, kdo k nám přijede, si napustí svou vlastní vodu do vířivky. I díky tomuto se snažíme o to, aby celý projekt byl v co největší harmonii s přírodou a člověk si tak mohl tento ostrůvek absolutní svobody užít opravdu plnými doušky,“ dodává Alena Ženíšková.

Rezervace pobytu je možné udělat na webových stránkách youandme.cz.

Adresa You&Me: Suchdol 47, Prosenická Lhota